Hotel Royal Regent****, Karlovy Vary

Zvolte cenu

od 5 000 Kč do 12 000

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

se nachází v bezprostřední blízkosti léčivých pramenů a zároveň na velmi klidném a tichém místě lázeňské zóny. Je ideálním výchozím bodem pro lázeňské vycházky do karlovarských lázeňských lesů. Samotné Karlovy Vary a jejich nejbližší okolí pak nabízejí nepřeberné možnosti kulturního a sportovního vyžití.

Ubytování v krásných pokojích

V hotelu ROYAL REGENT je k dispozici 81 pokojů různých kategorií. Všechny pokoje disponují špičkovou výbavou jako jsou kartové zámky, individuální nastavení teploty, samozřejmostí je minibar, LCD satelitní TV s úhlopříčkou 81cm,  sejf, dále pro příjemné spaní 22 cm vysoká luxusní matrace a závěsy „blackout“. V pokoji je centrální zhasínání, přímý telefon, wifi internet. V koupelně kromě všech samozřejmostí naleznete navíc fén, bidet, či kosmetické zrcátko. Standardní dvoulůžkové pokoje mají celkový rozměr min. 23 m2 s postelí o rozměru 200 x 210 cm. Některé pokoje jsou s balkonem či lodžií. Jednolůžkové pokoje jsou o celkovém rozměru min.16 m2 a komfortní postelí o rozměru 140 x 210 cm.

Wellness centrum

Velmi příjemným doplňkem léčení v Hotelu Royal Regent může být každodenní relaxace v unikátním wellness centru Skyland, které se rozprostírá v celém nejvyšším patře hotelu. K dispozici je finská sauna, parní sauna, mořská sauna, jacuzzi a především velký bazén (15 x 6 m) pod prosklenou střechou s překrásným výhledem na lázeňské centrum – to jsou hlavní lákadla wellness-centra Skyland, kde samozřejmě nechybí ani odpočinková zóna a bar.  Pověstnou třešničkou na dortu je pak nejvýše položená wellness terasa v Karlových Varech s nádherným výhledem a možností celodenní relaxace na slunci i ve stínu. Pravoslavný kostel, Dianu, Tři kříže, Westend – to vše a mnoho dalších zajímavostí odsud budete mít jako na dlani. Skyland je k dispozici k bezplatnému využívání všem hotelovým hostům 12 hodin denně od 9 do 21 hodin. K nadstandardnímu vybavení hotelu také patří kvalitně vybavená posilovna a tělocvična pro léčebnou gymnastiku. Hotelové fitness je k dispozici hostům bezplatně, a to denně od 7 do 21 hodin.

Hotelová restaurace a bar

Veškeré stravování probíhá formou bohatého bufetu - švédských stolů nebo formou a la carte. K dispozici je dietní koutek nebo individuální dietní stravování podle dietního plánu sestaveného naším specialistou – zkušenou dietní sestrou. Příjemným zpestřením jsou pravidelně pořádané večery s živou hudební produkcí či tematické večery. Pro příjemné posezení s přáteli u kávy, kvalitního vína, piva či koktejlů je k dispozici lobby bar REGENT’S CLUB s venkovní terasou.

Parkování

Parkovacích stání je u hotelu omezený počet a je potřeba je rezervovat předem. Další možností je zanechat vůz u hotelu Thermal, případně parkování v širším centru města.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace