Hotel Mesit ***, Beskydy

Zvolte cenu

od 3 800 Kč do 9 107

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

se nachází v chráněné krajinné oblasti Beskydy u přehrady Horní Bečva.

Hotel Mesit *** nabízí standard tříhvězdičkové kategorie. Je to moderní čtyřpatrová budova řešena tak, aby se hosté cítili pohodlně. Centrum dění hotelu je situováno do přízemí, kde se nachází recepce propojená s denním barem, kde si můžete dát občerstvení během celého dne, sledovat program na velkoplošném televizoru. V přízemí je dále hotelová restaurace, ve které se podávají speciality krajové kuchyně i speciality našich kuchařů.

Ubytování Hotel Mesit ***

Pokoje

Obytovací kapacita hotelu je 98 pevných lůžek a 28 přistýlek. Hostům jsou k dispozici jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a jeden čtyřlůžkový pokoj s možností přistýlek. Pokoje jsou vybaveny TV, wi-fi připojením k internetu, lednicí, vanou a WC (na jednolůžkovém pokoji sprchovým koutem).

Celý hotel je bezbariérový. Jeden pokoj je speciálně upraven pro hosty na invalidním vozíku.

Apartmán

Apartmán je dvoulůžkový s možností dvou přistýlek pro děti v obývacím pokoji. Apartmán je vybaven kuchyňkou spojenou s chodbou, obývacím pokojem s balkónem, ložnicí a koupelnou s vířivou vanou.

V den příjezdu připraveno pro hosty přivítání - láhev sektu, nealko nápoje, káva, čaj.

Stravování

Ubytovaní hosté se mohou stravovat individuálně nebo formou polopenze (polévka a salát, výběr ze tří hlavních chodů a moučník) nebo plné penze.

Vedle restaurace je salonek pro 30 osob, kde se pořádají menší oslavy. K dispozici je i konferenční místnost, kde se pořádají větší oslavy, svatby, školení nebo rauty až pro 100 osob.

Sport a relaxace

Hoteloví hosté mohou volně využívat hotelového bazénu, tělocvičny, stolního tenisu, antukového hřiště, ohniště a wi-fi připojení k internetu v celém objektu. Pro nejmenší je k dispozici dětský koutek a venkovní hřiště s prolézačkami, houpačkami, skluzavkou a pískovištěm.

Mezi placené služby patří masáže, zábaly, peelingy, kadeřnictví, manikúra, pedikúra. Také je zde možnost zapůjčení společenských her, sportovního náčiní a pomůcek.

Hotel se orientuje na wellness pobyty, na dovolenou s dětmi a pobyty pro seniory.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace