Hotel Lafonte****, Karlovy Vary

Zvolte cenu

od 3 890 Kč do 11 600

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

nabízí svým hostům wellness a výhodné ubytování v moderně zařízených nekuřáckých pokojích. Díky své poloze je hotel velmi snadno dostupný a je jedním z mála hotelů v Karlových Varech, které mohou svým klientům nabídnout dostatečnou kapacitu bezpečného parkování ve vlastním parkovacím domě s kamerovým systémem. Široká nabídka wellness pobytů, víkendových pobytů a lázeňských pobytů je velmi oblíbena. Novinkou v nabídce hotelu jsou i romantické pobyty a last minute pobyty.

Ubytování Hotel Lafonte ****

Hotel poskytuje ubytování ve 26 dvoulůžkových pokojích vybavených sprchou a WC, fénem, telefonem, SAT-TV, přípojkou na internet, pokojovým trezorem, psacím stolem a minibarem. Všechny pokoje mají centrální zamykání a jsou dostupné výtahem. Dva pokoje v 7. patře lze propojit v apartmá se dvěma koupelnami, sprchovým koutem a vanou.

Restaurace

Hotelová restaurace nabízí celodenní stravování (snídaně, obědy, večeře) ve stylovém prostředí. Hotel Lafonte v Karlových Varech nabízí široký výběr jídel české a mezinárodní kuchyně ve vlastní stylově zařízené restauraci.

Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu, polopenze či plná penze jako 3-chodové menu.

Balneo, relax a wellness centrum

Balneo a relax centrum Hotelu Lafonte jistě zpříjemní váš pobyt v Karlových Varech. Celá řada procedur, vnitřní bazén, sauna, whirlpool jsou vám po celý den k dispozici. V hotelu je též možné využít služby kosmetického studia a kadeřnictví.

 • Balneo centrum je otevřeno každý den dle obsazenosti hotelu
 • Bazén je k dispozici denně od 7:00 do 22:00 hod.
 • Možnost lékařského vyšetření
 • Hotelový bazén s protiproudem (3,5×7m, 30-32°C), masážními lehátky a masážními tryskami kotníků, kolen a kyčlí
 • Whirlpool, sauna
 • Společenská místnost s plazmovou televizí
 • Rehabilitační cvičení v bazénu s terapeutem pro seniory

Recepce

Hotel Lafonte má recepci otevřenou nonstop a poskytuje celou řadu služeb (směnárna, úschova cenností, prodej suvenýrů, taxi služba, objednání květin, prodej novin, vstupenek na kulturní akce, faxování, kopírování ...). 

Karlovy Vary a okolí

Karlovy Vary jsou přední české lázeňské město, které se nachází na západě Čech.

Místní lázeňství je založeno na využívání minerální vody s léčivými účinky, která vzniká v granitovém krystaliniku v hloubkách okolo 2000 metrů. Zdejší voda má blahodárný vliv na léčení jaterních a střevních chorob, na žaludek a játra. Chemicky se jedná o vodu Na,Ca-SO4, která vyvěrá o teplotě 73 °C ze 60% ve vřídle vydatností okolo 2000 l/m. Mineralogické složení se pohybuje okolo 5,9 - 6,5 g/l s obsahem CO2 0,375 - 0,750 g/l.

Na věhlasu lázní má velký podíl lékař dr. David Becher (zemř. 1792), který se zasloužil hlavně o modernizaci karlovarské balneologie. V 19. století potom na jeho práci navázali dr. Jean de Carro, dr. Rudolf Mannl a dr. Eduard Hlawaczek.

Výlety do okolí Karlových Varů

 • Město a hrad Loket - poznejte krásu historického města založeného v roce 1234 a obklopeného nádhernou krajinou. Malebné městečko Loket situované okolo řeky Ohře Vás určitě učaruje
 • Klášter Teplá - prohlídka velmi cenného klášterního iteniráře.
 • Hrad a zámek Bečov - Nedocenitelný relikviář sv. Maura.
 • Posvátný okrsek Ostrov - zajímavý komplex historických budov.
 • Zámek Kynžvart - sídlo knížete Metternicha.
 • Naučná stezka Kladská - rybníky a krásná krajina uprostřed komplexu CHKO Slavkovský les.
 • Svatošské skály - pokochejte se krásami chráněné krajinné rezervace Slavkovský les a shlédněte překrásné přírodní scenérie v podobě nádherných skalních pilířů, jež jsou již od roku 1933 chráněnou krajinnou památkou.
 • Ekologická farma Hory - Pojďte se s námi projít na ekologickou farmu, navštívit chované daňky v oboře a najít si své vlastní karlovarské dvojče.
 • Muzeum Jana Bechera - Návštěva původních sklepů a výrobních prostor včetně historických exponátů spjatých s Becherovkou.
 • Muzeum a sklárna Moser - Prohlídka výrobků, které byly oceněny na mnoha mezinárodních výstavách.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace