Hotel Löwenstein****, Konstantinovy Lázně

Zvolte cenu

od 4 830 Kč do 8 630

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

nabízí celkem 16 komfortně vybavených apartmánů ve 4 kategoriích. V designu interiéru hotelu upřednostňuje čisté linie, u vybavení apartmánů kombinuje moderní vzhled s použitím tradičních materiálů. Dbá se na spojení kvality, funkčnosti i estetické hodnoty. Hotel hostům zajistí po všech stránkách exkluzivní pobyt.

Léčba v Konstantinových Lázních je zaměřena především na onemocnění srdce a cév,  na nemoci pohybového a nervového ústrojí a diabetes melitus. Zároveň se věnuje prevenci těchto chorob a také propagaci aktivního a zdravého způsobu života. 

Ubytování Hotel Löwenstein

Všechny apartmány jsou vybaveny prostornou koupelnou, zařízenou kuchyňskou linkou včetně varné desky, trouby a lednice, minibarem, smart TV s webovým prohlížečem a vestavěnou Wi-Fi, gramofonem, USB, MP3 přehrávačem, rádiem, budíkem, telefonem a mnohým dalším. Hotel Löwenstein má téměř všechny apartmány vybaveny balkóny. Součástí jednoho apartmá kategorie superior je také terasa. Jeden apartmán kategorie standard je zařízen jako bezbariérový. Apartmány v nejvyšším podlaží jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací.

Studio (minimálně 40 m2)  - 2x jednolůžko + rozkládací pohovka
Apartmán Standard (minimálně 50 m2)  - 1x dvojlůžko + rozkládací pohovka
Apartmán Superior (minimálně 52 m2) - 1x dvojlůžko + 2 rozkládací taburety
Apartmán de Luxe (minimálně 72 m2) - 1x dvojlůžko + rozměrná rozkládací pohovka, designově a rozměrově náročnější kuchyňská linka, včetně myčky a kávovaru, českými skláři ručně vyrobený křišťálový lustr, stylový retro gramofon.

Ostatní

Masáže, zábaly - nejsou přímo v hotelu, ale ve vzdálenosti cca 200 mm (Wellness centrum Konstantin, Prusík). Součástí hotelu je restaurace pro hotelové hosty, kde jsou podávány snídaně, dále Lobby bar, kde si můžete pochutnat na výborné kávě či kvalitním moravském vínu.

Wellness Konstantin

Jako BONUS  mají hosté  hotelu Löwenstein během svého pobytu neomezený vstup do Wellness centra Konstantin, včetně moderního fitness centra. Moderní Wellness-Centrum Konstantin je určeno pro každého. Čekají tu na Vás bazén s masážními tryskami, vířivky a Kneippovy chodníčky, parní lázeň, finská a aroma sauna. K pravému odpočinku patří bezesporu také wellness terapie. V naší bohaté nabídce najdete aromatické, uvolňující a relaxační masáže, smyslové masáže se zábaly, relaxační koupele i pleťová ošetření. Zejména dámy si oblíbily naši hubnoucí loď, která napomáhá nejen k úbytku váhy a zmírnění příznaků celulitidy, ale podporuje také celkový metabolismus těla a ulevuje od bolesti zad, svalů a kloubů. Aktivním hostům, kteří se potřebují protáhnout nebo mají chuť dát si pořádně do těla, je k dispozici naše fitness centrum s kardio a tréninkovou zónou. Součástí Wellness centra je také relaxační lehátková zóna a wellness bar.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace