Hotel Francis Palace ****, Františkovy Lázně

se nachází v klidné části Františkových Lázní, mezinárodně vyhledávaného lázeňského města již od dob vlády Františka Josefa I. Františkovy Lázně jsou vyhledávané pro 22 druhů nezaměnitelných minerálních pramenů. Hostům je k dispozici recepce, směnárna a výtah. Přímo v hotelu se nachází kadeřnictví, kosmetika, pedikúra a manikúra. Hotelové parkoviště je hlídané kamerovým systémem. Veškeré služby je možné hradit kreditními kartami.

Ubytování Hotel Francis Palace

V hotelu naleznete 36 dvoulůžkových a 6 jednolůžkových elegantně zařízených pokojů. K standardnímu vybavení každého pokoje patří vlastní koupelna/WC, lednička, telefon s přímou volbou, SAT-TV, radiobudík, vysoušeč vlasů, trezor a možnost bezdrátového připojení k internetu (Wi-Fi).

Stravování

V hotelové restauraci se servírují české a mezinárodní speciality. V rámci léčebných programů se připravuje i dietní strava. Hostům je k dispozici salátový bar. Snídaně probíhají formou švédských stolů.

Lázně a wellness

Léčebné procedury zahrnují bazén, různé druhy koupelí. Volný čas můžete trávit v restauraci s kavárnou nebo na letní a zimní terase. Hostům slouží i přilehlá zahrada s posezením a fontánkou minerální vody. Hotel Francis Palace má léčebném centrum, ve kterém se provádí procedury jako např. parafango zábal, slatinný či parafínový zábal, cvičení v bazénu, plynové injekce a obálky, masáže (aromatická, klasická, reflexní, proti migréně, ...), dále hydrocolon, elektroterapie, inhalace, oxygenoterapie.

Zvolte cenu

od 4 290 Kč do 10 738

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace