Hotel Flora ***, Mariánské Lázně

Zvolte cenu

od 4 300 Kč do 14 300

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

je vhodný k relaxaci, wellness, pro lázeňskou léčbu. Hotel má výbornou polohu přímo v centru lázeňské čtvrti, padesát metrů od kolonády a pramenů.

Ubytování Hotel Flora

Hotel nabízí standard tříhvězdičkové kategorie a má 69 moderně zařízených dvoulůžkových pokojů se sprchou a WC, telefonem s přímou provolbou, televizí se satelitními programy, vysoušečem vlasů a trezorem (za poplatek). V hotelu je i k vlastní restaurace.

Wellness

Přímo v budově se nachází léčebné oddělení s odborně vyškoleným personálem a hosté si mohou domluvit léčebný program s lékařem nebo zakoupit jednotlivé procedury vč. speciálních (z široké nabídky) přímo na recepci. Wellness studio nabízí kosmetiku a manikúru. Možnost zapůjčení koupacího pláště za poplatek.

Hotel Flora a Maxim jsou propojeny, a v sousedícím hotelu je možno zdarma využít bazén s protiproudem (cca 4 x 9 m). V celém hotelu je zdarma wifi připojení k internetu.

Parkování je nutné předem rezervovat (omezený počet parkovacích míst) přímo před hotelem nebo ve dvoře za poplatek.

Recepce zajišťuje vstupenky na kulturní akce ve městě, výlety do okolí, zapůjčení aut.

Pobyty s plnou penzí začínají v den příjezdu večeří a končí poslední den obědem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace