Hotel Excelsior ****, Mariánské Lázně

Zvolte cenu

od 3 645 Kč do 10 575

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

je luxusní hotel, který se nachází na jižním okraji chráněné krajinné oblasti Slavkovský les. Hotel Excelsior Mariánské Lázně poskytuje velmi příjemné ubytování v hotelu čtyřhvězdičkového evropského standardu. Budova hotelu je esteticky zasazena v atraktivním aranžmá v blízkosti lázeňské kolonády.

Ubytování Hotel Excelsior

Hotel, který těží z více než 150leté tradice měl možnost přivítat jako své hosty nejen egyptského pašu Hasana (1875) nebo saského korunního prince Bernarda (1878) či ruského spisovatele L. N. Tolstého (1910), ale i finského a českého předsedu vlády, velvyslance Spojených států, Austrálie, Spojeného království, Itálie a Rakouska, stejně jako spoustu celebrit a sportovců.
Od roku 1871 hotel nabízí svým hostům pobyt ve 64 pokojích, z nichž 6 jsou apartmá. Prostorné a prosvětlené pokoje a apartmá jsou zařízeny v klasickém stylu devatenáctého století. Všechny pokoje a apartmány směřující na jih nebo jihozápad mají inspirující okolí s nádherným panoramatickým výhledem na Mariánské Lázně. V apartmánech o velikosti od 30 m² do 45 m² jsou pak k dispozici luxusně vybavené mramorové koupelny.
Z apartmánů přímo dýchá atmosféra Belle époque s ozdobnou štukaturou a nařasenými závěsy v secesním stylu. Nábytek a dekorace ve stylu přelomu století (kolem roku 1900) dotvářejí jejich nezvyklou majestátnost a pocit nostalgie.
Zvláště okouzlující jsou prosluněné a prostorné dvoulůžkové pokoje kategorie De Luxe, Comfort a Standard. Na všech 64 pokojích je k dispozici minibar, trezor, satelitní TV s integrovaným rádiem a bezdrátovým nebo LAN přístupem k internetu.

Stravování

V Restaurantu „1900" na Vás čekají kulinářské speciality, vybraná vína a jedinečná atmosféra vytvářená okouzlujícím dobovým interiérem. Hlavní starostí je pak kvalitní gastronomie, příjemný personál a profesionální služby.
Šéfkuchař Evarist Tintěra má k Hotelu Excelsior velmi blízko jak kuchařskou filozofií, tak i původem. Přesto, že nepochází přímo z Mariánských Lázní, je členem hotelového týmu prakticky od svého příchodu do města před 20 lety a postupným získáváním cenných zkušeností se propracoval až na pozici šéfkuchaře. Zastává názor, že práce v pohostinství je týmová činnost, jejímž cílem je uspokojovat potřeby klientů. Pokračuje ve vedení Churchill's Pub & Restaurant cestou oblíbené kombinace tradičních receptů a zároveň vede i druhou restauraci hotelu „Restaurant 1900".

Wellness 

Hotel Vám představuje novinku na trhu: konopnou a jílovou terapii. Tyto produkty jsou složeny výhradně z ekologicky čistých přírodních surovin té nejvyšší kvality, bez příměsí jakýchkoliv umělých konzervantů. Všechny procedury jsou ideální souhrou dvou významných aspektů, a to léčebného i wellness, tedy preventivního, se zaměřením na ošetření kůže nejen těla, ale také obličeje. Velkou přidanou hodnotou těchto speciálních procedur je kromě efektu léčebného také význam kosmetický, jelikož přírodní cestou pečuje o kůži celého těla, zabraňuje stárnutí, kůži hydratuje, vyživuje a dodává jí potřebné minerály a vitamíny. Efektivita těchto nových procedur je tedy velmi vysoká a účinná.
Jako první umožníme našim hostům zakoupit léčebné produkty pro domácí terapie a odvézt si kousek svých lázní až do domácího prostředí, kde je možné v kúře dále pokračovat.

V hotelu pro Vás máme připraveny následující léčebné a wellness procedury:
klasické celkové a částečné masáže
aromaterapie a reflexní masáže
podvodní masáže
manualní lymfodrenáže
vířivé a perličkové koupele
 
parafínové zábaly
oxygenoterapie
plynové injekce
magnetoterapie
rašelinové obklady
 
inhalace
plynové zábaly
kryoterapie
lymfatické terapie
sonotherapy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace