Hotel DaVinci ****, Mariánské Lázně

Zvolte cenu

od 2 995 Kč do 6 495

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

je boutikový hotel v kompletně rekonstruované vile z 19. století. Umístění hotelu přímo vybízí k procházkám po okolí, jelikož se hotel nachází hned vedle centrálního městského parku a blízko dvou hlavních pramenů - Rudolfova a Ferdinandova.

Ubytování

Celková kapacita hotelu DaVinci je 40 designových pokojů, které disponují veškerým vybavením pro pohodový pobyt. Hotel nabízí ubytování ve třech typech pokojů, superior, junior suite a family suite. Nicméně všechny pokoje jsou bez rozdílu vybaveny LCD TV, minibarem s nealko nápoji zdarma, trezorem, telefonem, koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů a kosmetikou. V celém hotelu je samozřejmostí wifi připojení k internetu zdarma.

Restaurace

V hotelové restauraci jsou podávány snídaně formou bufetu, obědy i večeře. Otevřeno je po dobu snídaně od 7 do 10 hodin a následně od 12 do 22 hodin. Servírovány jsou pokrmy z české i mezinárodní kuchyně. Přes léto je možné využít k posezení i letní zahrádku.

Hotelové wellness a procedury

V hotelu DaVinci je pro Vás k dispozici po dobu pobytu dobře vybavené wellness, které je složeno ze dvou suitů pro soukromé využití. Suite se saunami i suite pro masáže a procedury tak bude připraven vždy pouze pro Vás, abyste si mohli vychutnat maximální relaxaci v soukromí a v naprostém klidu. Hotelové wellness má otevřeno denně od 9 do 21 hodin. Behěm pobytu je možné využít široké škály relaxačních a wellness procedur.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace