Hotel Cristal Palace****, Mariánské Lázně

Zvolte cenu

od 11 290 Kč do 16 190

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

se nachází v centru města Mariánské Lázně, v blízkosti lázeňských parků a hlavní kolonády se světoznámou Zpívající fontánou.

Ubytování Hotel Cristal Palace

Ubytování v příjemně zařízených pokojích s bezplatným WiFi připojením, gastronomické speciality z hotelové restaurace a cukrárny (nejenom dle ocenění Czech Specials), rozmazlující wellness procedury v nově zrekonstruovaném balneocentru, volný vstup do relaxačního centra s bazénem, whirlpoolem a saunou - to vše Vás čeká v hotelu Cristal Palace.

Kromě rozmazlujících wellness balíčků a klasických léčebných pobytů je nabízena i možnost rezervace tee time na golfových hřištích karlovarského kraje, vč. slevového voucheru na green fee.

Restaurace 

Klimatizovaná nekuřácká restaurace nabízí celoročně 70 stálých míst, při pěkném počasí je možné využít posezení na letní terase (30 míst).

Kuchyně představuje návrat ke staročeské gastronomii - ovšem s novodobým akcentem. Připravují se tradiční české pokrmy - zárukou kvality je přitom certifikace Czech Specials.

V průběhu roku jsou pravidelně pořádány kulinářské akce na oslavu sezónních surovin i tradičních svátečních dnů.

V hotelové restauraci jsou podávány obědy a večeře - obědy formou tříchodového menu (výběr dne předem), večeře formou bufetu. Slavnostní sobotní večeře jsou servírované - podáváno je jednotné tříchodové menu vč. aperitivu. Snídaně formou bufetu jsou podávány v prvním patře hotelu - ve snídaňovém sále.

Rádi Vám nabídneme možnost dietního stravování. Při závažných onemocněních (selhávání ledvin, resekce žaludku) či jiných specifických požadavcích na dietní stravování bude na základě konzultace s hotelovým lékařem sestaven speciální jídelníček (stravování formou servírovaného menu). Požadavek na dietní stravování je nutné hlásit předem, tj. při objednávce pobytu.

Kavárna, cukrárna, lobby bar

Hotel Cristal Palace má cukrárnu, která zaručeně uspokojí každého mlsouna! Denně čerstvé výrobky jsou vyráběny dle tradičních receptur - z těch nejkvalitnějších surovin a bez chemických přísad či konzervantů. Ke každému ze zákusků se výborně hodí šálek kávy Varesina, která se právem honosí titulem "Gourmet caffe", nebo některý z domácích mléčných ovocných koktejlů.

Lobby bar je ideálním místem pro setkání s přáteli. V příjemném prostředí zde v klidu budete moci projednat vše potřebné a zároveň pozorovat hotelový ruch.

Relaxační centrum

Dopřejte si chvilku odpočinku v hotelovém relaxačním centru! Všichni hosté mají možnost volně využívat bazén s protiproudem a masážním vodopádem, whirlpool i saunu po celou dobu pobytu. V rámci všech wellness balíčků a léčebných pobytů dostanete pro své maximální pohodlí wellness set, který zahrnuje župan, pantofle a velký ručník.

Služby pro hosty

  • volný vstup do hotelového relaxačního centra (bazén s protiproudem a masážním vodopádem, sauna, whirlpool) po celou dobu pobytu
  • připojení k internetu zdarma (WiFi na pokojích, v hale a konferenčním sále, e-koutek)
  • možnost parkování v podzemní hotelové garáži (za poplatek)
  • možnost pobytu s domácím mazlíčkem (za poplatek)
  • dětské postýlky a židličky na vyžádání zdarma
  • možnost využít hotelový transfer (doprava letiště - hotel - letiště)
  • pro ubytované slevy na green fee na vybraných hřištích karlovarského kraje
  • informační a poradenský servis
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace