Hotel Concertino Zlatá Husa****, Jindřichův Hradec

Zvolte cenu

od 2 650 Kč do 4 420

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

leží přímo v centru města Jindřichův Hradec a pouhých pět minut chůze od hotelu najdete třetí největší hrad a zámek v ČR.

Ubytování

Ubytování je nabízeno ve 37 elegantních pokojích. Každý pokoj je standardně vybaven satelitní televizí, trezorem, minibarem, telefonem, koupelnou se sprchovým koutem, nebo vanou, toaletou na každém pokoji. Samozřejmostí je bezplatné wifi připojení na internet.

Restaurace

Výtečné speciality nabízí hotelová restaurace Zlatá Husa, nebo pivnice – Formanka. O gurmánský zážitek se postará šéfkuchař a jeho tým. Restaurace Zlatá Husa je známá svou orientací na různé gurmánské příležitosti a speciality. Nabídka á la carte specialit domácí i mezinárodní kuchyně a ryb je doplněna Plzeňským pivem, kvalitními destiláty a také kvalitními moravskými i zahraničními víny z bohaté vinotéky.

Wellness

Každý z hostů Hotelu Concertino Zlatá Husa může načerpat energii v hotelové sauně, nebo při uvolňující masáži za doprovodu příjemné relaxační hudby. Masérky i terapeut jistě přispějí za pomoci přírodních produktů k celkové regeneraci Vašeho organismu a pocitu absolutní relaxace. Ve wellness centru můžete využí privátní saunu s příjemnou hudební kulisou a několik druhů relaxačních masáží.

Parkování

Hotel disponuje vlastní podzemní garáží pro hotelové hosty.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace