Hotel Central Park****, Poděbrady

nový moderní hotel v samém srdci Poděbrad na kolonádě, nedaleko květinových hodin je vhodný jak pro wellness pobyt, tak pro pobyt dlouhodobého charakteru. Hotel disponuje vlastní restaurací, wellness prostory a jsou v něm poskytovány procedury. S ohledem na historii objektu je snaha o zachování tradice z roku 1928, kdy měl Dr. Eremiáš v budově vlastní soukromou kliniku pro své klienty a zároveň v něm i bydlel. Personál hotelu chce navázat na individuální péčí o hosty a starat se o jejich fyzickou i duševní stránku v rámci celostního zdraví.

Ubytování v designových pokojích

V hotelu jsou dva typy pokojů, superior a deluxe. Jedno a dvoulůžkové pokoje superior jsou pohodlně vybavené minibarem, trezorem, TV, telefonem, internetem, klimatizací, fénem, župany a pantoflemi. Samozřejmostí jsou ručníky, toaletní potřeby, hotelová kosmetika L´OCCITANE, Nespresso kávovar a set na čaj. Výhled je orientován do zahrady prvorepublikové vilky nebo na kolonádu do parku. Pokoje deluxe jsou velmi světlé díky francouzským oknům, některé pokoje disponují designovou prosklenou koupelnou s volně stojící vanou, jiné zahrnují kuchyňky včetně vybavení a jsou vhodné pro dlouhodobé pobyty.

Hotelová restaurace

V restauraci jsou podávány zážitkové snídaně a kvalitní káva, je v ní denní bistro s kavárnou a poskytovány večeře formou á la carte či večerní rauty. Bufetové snídaně jsou od 8 do 10 hodin, obědy formou denního bistra je možné využít od 12 do 18 hodin a poté již večeře. Celý den je tedy restaurace otevřena.

Wellness prostory

Beauty & spa centrum Vás příjemně odpoutá od každodenních starostí a zaplaví Vaši duši vlnou relaxace. Široká nabídka masáží, zábalů, rituálů a beauty služeb Vám umožní najít to nejlepší pro Váš odpočinek. Péči o Vás zajistí pečlivě vybraný tým terapeutů, kteří patří ke zkušeným odborníkům wellness péče. Smyslem hotelu je pracovat s celistvým tělem. V souladu s touto myšlenkou je Vašemu pobytu přizpůsobeno stravování v rámci zdravého životního stylu a vyváženého jídelníčku. Během pobytu je hostům k dispozici jógový a meditační sál s panoramatickým výhledem do parku z pátého podlaží. Wellness centrum je vybaveno prostornou finskou saunu se solným panelem / bylinkovou saunou, dále mentolovou nebo levandulovou parní lázní, ochlazovacím bazénkem s ledovou vodou a odpočívárnou s klidovou zónou s relaxační hudbou.

Parkování

Areál hotelu disponuje celkovou kapacitou 19 parkovacích míst. V případě potřeby parkovacího místa prosíme o včasnou rezervaci.

Zvolte cenu

od 5 600 Kč do 7 950

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace