Golf & Spa Resort Konopiště****, Benešov

se nachází 40 km jižně od Prahy, je největším golfovým resortem v České Republice. Nabízí hru na dvou 18-ti jamkových mistrovských hřištích : Radecký, D´Este (par 72) a 9-ti jamkovém hřišti Public (par 29). Samozřejmostí je i rozsáhlé tréninkové zázemí, půjčovna golfových cartů a dalšího vybavení a také pro shop.

Hotel s celoročním provozem se nachází přímo v srdci areálu Golf & Spa Resort Konopiště . V pěti budovách nabízí 55 luxusních dvoulůžkových pokojů a dva apartmány. Na vyžádání je možno pokoje dovybavit přistýlkami. Domácí mazlíčci vítáni. Přijeďte si užít golf a nádhernou okolní přírodu, vychutnejte příjemné probuzení uprostřed zeleně, ochutnejte delikatesy hotelové kuchyně. Mimo vlastní golfový resort je možno provozovat cyklistiku, objednat si let balónem, případně navštívit nádherný Zámek Konopiště či Jemniště.

Ubytování Golf & Spa Resort Konopiště 

Hotel disponuje 55 luxusními dvoulůžkovými pokoji a dvěma apartmány, které se nacházejí v zámeckém hotelu a dalších čtyřech přilehlých rekonstruovaných budovách, nazývaných Creek House, Steak House, Forrest House a Garden House. Nabízejí komfortní ubytování jak pro golfové hráče, tak i pro jiné návštěvníky resortu. Jsou vybaveny stylovým nábytkem, vlastním sociálním zařízením, vanou, televizí včetně satelitu, minibarem a trezorem.

Stravování

V areálu Golf & Spa Resort Konopiště  nalezneme dvě restaurace. V centrální budově - zámečku, se nachází restaurace Tee No. 19 a u hlavního parkingu pak restaurace Steak House St. Florian. Obě restaurace nabízí kulinářský zážitek zaměřený na evropskou, ale zejména tradiční českou kuchyni doprovázenou širokým výběrem kvalitních vín.

Spa & Wellness

Hotel nabízí služby rozsáhlého Spa & Wellness centra, které je umístěno přímo v areálu resortu. Celková  výměra činí 2.000 m2. K dispozici je zde vnitřní a venkovní bazén, vířivka, solná lázeň, Kneippův chodník, pára, sauna či solární louka. V části nazývané "spa & balneo" je možno absolvovat nejrůznější léčebné či relaxační procedury jako masáže, zábaly, inhalace nebo koupele. Dále je zde k dispozici posilovna a pro skupiny fitness sál.

Hotelové Služby

Golf Resort Konopiště nabízí také další služby. Pro hotelové hosty recepce zabezpečí obvyklý business servis jako odesílání, přijímání faxů, případně mailů či tisk dokumentů. Obstará i praní prádla nebo dovoz květin. Ve společných prostorech funguje bezplatné WIFI. Návštěvníci areálu, motoristé, mohu využít ručního mytí aut, které se nachází na hlavním parkingu. 

Golf

K dispozici je 45 jamek. Jsou zde dvě osmnáctijamková mistrovská hřiště - Radecký (par 72), d´Este (par 72) a devítijamkový Public course (par 29). Trénink a rozcvičení před hrou probíhá na rozsáhlém driving range. Výuka golfu je možná pod vedením profesionálních trenérů.

Zvolte cenu

od 2 850 Kč do 3 500

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace