Badenia Hotel Praha ***, Františkovy Lázně

Zvolte cenu

od 4 762 Kč do 14 140

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

leží v historickém centru, uprostřed nejkrásnější části Františkových Lázní, jednoho z nejoblíbenějších lázeňských měst v České republice. Nachází se v bezprostřední blízkosti dvou největších městských parků, poblíž Městského divadla, jen pár kroků od lázeňské kolonády. Hotel je ideálním místem pro relaxaci a načerpání sil pro ty, kteří jsou unaveni stresem a pracovním vypětím, i pro ty, kteří trpí onemocněním srdce a krevního oběhu nebo pohybového aparátu.

Ubytování Badenia hotel Praha:

Kompletně zrekonstruovaný hotel nabízí moderní ubytování, kvalitní služby a příjemnou atmosféru. Pokoje tohoto zcela nekuřáckého hotelu jsou nové, pohodlné a vkusně vybavené. Každý pokoj má vlastní sprchu nebo vanu, satelitní TV, telefon, ledničku a bezpečnostní sejf.
Hotel disponuje kapacitou 83 pokojů. Z toho je 52 dvoulůžkových pokojů vč. dvou s bezbariérovým přístupem a 31 jednolůžkových pokojů.
Samozřejmostí hotelu je nepřetržitý provoz recepce. Hostům je k dispozici bezplatně internetové připojení formou wi-fi v prostorách celého hotelu, směnárna, kadeřnické a kosmetické služby, salónek s billiardem.

Restaurace:

Restaurace nabízí možnost celodenního stravování pro ubytované hosty i nabídku a la carte menu. Snídaně probíhají formou bohatých bufetových stolů, obědy a večeře formou výběru ze tří chutných menu nabídek. Kuchyně na žádost hostů připraví nejrůznější dietní či vegetariánské pokrmy.

Volný čas / Léčba / Zábava:

Hotel je vybaven vlastním balneo provozem, vlastním minerálním pramenem, bazénem s masážními tryskami, finskou saunou a solnou jeskyní. Součástí léčebných pobytů je vstupní lékařské vyšetření s léčebným plánem. 24 hodin denně je hostům k dispozici zdravotní sestra.
Balneo provoz poskytuje široké spektrum léčebných procedur, jakými jsou např. uhličité koupele v minerálním pramenu, podvodní masáže, perličkové koupele, slatinné zábaly, slatinné koupele, fango zábaly, inhalace, cvičení v bazénu, parafinové zábaly, klasické masáže, reflexní masáže, lymfodrenážní masáže, elektroterapie, a další množství účinných terapií.

Františkovy Lázně

Díky zodpovědnému a cílenému využití místních zdrojů léčivých vod, plynů a blízkých rašelinišť se Františkovy Lázně staly světově uznávanými lázněmi pro léčbu onemocnění krevního oběhu a pohybového aparátu. Badenia hotel Praha v této tradici pokračuje.

V případě plných penzí je nástup vždy v rozmezí 11:30 - 13:30. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace