ASTORIA Hotel & Medical Spa****, Karlovy Vary

Zvolte cenu

od 5 000 Kč do 16 500

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

má v Karlových Varech zcela unikátní polohu. Nachází se v historickém centru lázeňského území přímo naproti Mlýnské kolonádě s léčivými minerálními prameny, v blízkosti dalších kolonád, hlavních pamětihodností a zajímavostí malebného lázeňského města.

Ubytování v moderních pokojích

ASTORIA Hotel & Medical Spa disponuje 104 pokoji v pěti budovách propojených v komplex Astoria. Všechny budovy se nacházejí v městské památkové zóně. Komplex Astoria nabízí 18 jednolůžkových, 80 dvoulůžkových pokojů a 6 třílůžkových pokojů. V nabídce jsou tři kategorie od economy, přes superior až po comfort plus. Všechny pokoje jsou po rekonstrukci, vybaveny stejným moderním nábytkem a zařízené veškerým potřebným vybavením. Rozdíl je pouze ve velikosti a orientaci pokojů. Wifi připojení je na pokojích zdarma. Župany je možné za drobný poplatek vypůjčit, u pokojů vyšší kategorie jsou v ceně pobytu. 

Medical Spa & Wellness

Ubytovací zařízení je poskytovatelem zdravotních služeb – lázeňské léčebně rehabilitační péče. Kvalifikace a odborné zkušenosti zdravotnického personálu, pod vedením primářky MUDr. Jaroslavy Krabcové, jej řadí na přední místo v nabídce léčebných služeb v Karlových Varech. V hotelu je zajištěna 12hodinová zdravotní služba. Balneoprovoz k procedurám využívá vřídelní minerální vodu, která je do objektu přiváděna vlastní přípojkou od zdroje. Karlovarské léčebné minerální prameny pro pitnou kúru najdete na protější Mlýnské kolonádě. Léčí se zde především onemocnění zažívacího traktu, nemoci z poruch látkové výměny, onemocnění pohybového aparátu, stavy tělesné a duševní vyčerpanosti.

Při čerpání víkendových a wellness pobytů nabídku wellness služeb doplňují vlastní bazén, finská sauna, relaxační masáže, koupele, procházky po lázeňských lesích, nordic walking či možnost půjčení kol.

Restaurace hotelu

Služby stravovacího úseku pro hosty zajišťuje hotelová restaurace s kapacitou 155 míst, kde se hosté při jídle kochají jedinečným a okouzlujícím výhledem na největší symbol Karlových Varů, Mlýnskou kolonádu. Snídaně, obědy i večeře jsou připraveny formou bohatého teplého a studeného bufetu. Zdarma je k dispozici voda a čaj v hotelové čajovně.

Zelený hotel v Karlových Varech

V rámci papírového programu (toaletní papíry, papírové ručníky a utěrky, kapesníky) hotel spolupracuje s dodavatelskou firmou Lucart Professional EcoNatural. Ta vyrábí a dodává papír vyrobený z Fiberpack®, inovativního materiálu získaného regenerací celulózových vláken z běžných nápojových kartonů. Tím hotel pomáhá životnímu prostředí a dosahuje konkrétních výsledků v ochraně životního prostředí.

Parkování

Parkovacích stání je u hotelu omezený počet a je potřeba je rezervovat. Další možností je zanechat vůz u hotelu Thermal, případně parkování v širším centru města.

V případě pobytu s plnou penzí začíná pobyt obědem, který se podává od 12 do 14:30 hodin.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace