Wellness hotel Green Paradise

17. 5. 2024

Klidná relaxace stranou od ruchu lázeňského města

Wellness pobyt v Zeleném ráji

Jsou dva typy lázeňských hostů, ti kteří vyhledávají ruch lázeňské kolonády, přilehlých kaváren, lázeňských parků a celkově jsou rádi v centru všeho dění. Poté tu jsou tací, kteří upřednostňují klid mimo tento shon, blízkost k přírodě a přesto dobrou dostupnost do centra. Pokud patříte do druhé skupiny, tak jsou pro Vás určeny následující řádky, které představují Wellness hotel Green Paradise. Hotel již podle svého jména napovídá, že ho nalezneme na klidném místě obklopeném nádhernou přírodou okolních lesů a nedalece protekající řeky, přesněji cca 3 kilometry od lázeňské kolonády. V hotelu panuje přátelská atmosféra a dostane se Vám zde komfortního ubytování, výborné gastronomie a nespočet možností k relaxaci.

Wellness hotel Green Paradise

Čtyřhvězdičkový standard

Velkou výhodou hotelu je fakt, že díky svému umístění je ze všech pokojů, jejichž součástí je vždy balkon, krásný výhled do okolní přírody. Při celkové kapacitě 126 lůžek rozdělené do více než 60ti pokojů Wellness hotel Green Paradise nabízí dostatečné ubytovací možnosti. Pokoje jsou vkusně vybavené dle dnešních standardů, tak aby uspokojily všechny Vaše požadavky. Nalezneme zde koupelny se sprchovým koutem, LCD televizorem a samozřejmostí je internetové připojení, které je ostatně pokryto v celém hotelu. Na stravování si zde obzvláště zakládají, snídaně i večeře, které jsou součástí pobytových balíčků jsou podávány v luxusní hotelové restauraci formou bufetu. Vždy se jedná o pokrmy připravené z maximálně čerstvých surovin od místních dodavatelů. Po chutném jídle přijde vhod sklenka dobrého vína či oblíbený drink, rádi Vás obslouží v hotelovém Lobby baru s 24hodinovou provozní dobou.

Wellness a masáže ve Wellness hotelu Green Paradise

Odpočinek jako v ráji

Komfortní ubytování a výbornou gastronomii tu více než zdatně doplňují služby hotelového wellness centra. Jedná se o nové a profesionálně vybavené prostory, které svým návštěvníkům nabízejí širokou škálu relaxace. I přesto, že hotel nedisponuje bazénem, lze zde využít možností whirlpoolu a masážní vany. Za zmínku stojí fakt, že nabízené pobytové balíčky se mohou pyšnit velmi bohatým obsahem wellness procedur skládající se z nabídky nejrůznějších zábalů a masáží. Tyto procedury je možné doplnit o návštěvu solné jeskyně, inhalaci minerální vody, oxygenoterapii a mnoho dalšího. Pevně věříme, že kombinace výše zmíněného a dokonalé péče místního personálu by pro Vás měla být velice příjemným a nevšedním zážitkem, po kterém se budete cítit nabiti energií.

Wellness a koupele ve Wellness hotelu Green Paradise

Co s volným časem?

Když se řeknou Karlovy Vary, tak si každý z nás představí jedno z našich nejznámějších a nejnavštěvovanějších lázeňských měst, proto je zde k vidění opravdu mnoho zajímavých míst. Uspokojení zde naleznou jak obdivovatelé architektury a kulturních památek, tak milovníci gastroturistiky, která zde má opravdu silnou základnu. Vypovídá o tom velký počet výborných restaurací a nezapomenutelných kaváren. Jsme si jisti, že budete mít problém vše stihnout a donutí Vás to k další příjemné návštěvě tohoto krásného města. A proto pokud máte rádi přírodu, komfort a klid, tak Vám nic nebraní si pro svůj první či další pobyt zvolit právě Wellness hotel Green Paradise. Vybírat můžete z přiložené nabídky wellness pobytů.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace