Hotel Sun v Mariánských Lázních

17. 4. 2024

Historie z roku 1810 patrná na každém kroku

Hotel s více než 200 letou tradicí

Hotel Sun v Mariánských Lázních byl postaven v roce 1810 jedním z prvních místních obyvatel, panem Josefem Lehrlem. Od samého počátku byla budova plánována a následně postavena pro potřeby provozování hotelu. Objekt je výborně orientovaný a tak je po celý den vystaven slunečnímu svitu. Proto byl původní název U Zlatého slunce, nyní hotel Sun. Díky ideální poloze přímo u lázeňské kolonády a Zpívající fontány je hotel po celou dobu hojně využíván lázeňskými hosty s vyjímkou let válečných, kdy budova sloužila  jako vojenský lazaret.

Pokoje v hotelu Sun

Výhled na město, který okouzlí každého

Ubytování v hotelu je zajištěno v jedno a dvoulůžkových pokojích rozdělených do kategorie standard a superior. Vrcholem komfortu je dvoulůžkové apartmá suite, které je oblíbené mezi častými hosty. Všechny pokoje jsou stejně komfortně vybavené designovým neoklasicistním nábytkem s historickým nádechem. Liší se pouze velikostí od 17m2 až po úctyhodných 39 m2. Standardem je individuálně ovládaná klimatizace, minibar, trezor, satelitní TV, wifi internet, fén či župan. Všechny pokoje jsou pohodlně dostupné hotelovým výtahem a je z nich dechberoucí výhled na lázeňskou kolonádu Maxima Gorkého, Zpívající fontánu a na přílehlý lázeňský park.

Restaurace v hotelu Sun

Secesní restaurace, útulná kavárna a služby hotelové recepce

V hotelu Sun jsou kromě wellness pobytů v nabídce i lázeňské pobyty, kdy je v ceně pobytu vždy stravování formou polopenze či plné penze. Pokrmy se podávají v hotelové restauraci zařízené stylovým secesním nábytkem. Na výběr jsou jídla české a mezinárodní kuchyně s důrazem na moderní způsob stravování. Pro hosty není problém připravit pokrmy v bezlepkové varientě, pro vegetariány, nebo diabetiky. Snídaně jsou podávány formou teplého a studeného buffetu, obědy servírované o 3 chodech a večeře opět formou teplého a studeného bufettu doplněného salátovým barem. V průběhu dne je nejen pro hotelové hosty otevřena kavárna s venkovní terasou, kde je možné vychutnat si šálek dobré kávy se zákuskem. V recepci se rádi postarají o Váš volný čas, domluví výlety po okolí, zajistí vstupenky na kulturní akce, pomohou s plánováním dne, vše na úrovni 4* hotelu.

Bazén v hotelu Sun

Vnitřní bazén, sauna, procedury, lázně jak si přejete

Přímo v hotelu Sun je pro hotelové hosty bazén, do kterého mají zdarma volný vstup po celou dobu pobytu. Dalším benefitem je možnost využít saunu a služby kvalitního a komplexního balneo centra. Některé procedury jsou v pobytových balíčcích pevně zvolené, jiné je možné vybírat, kdy nabídka je obsáhlá. Z masáží jsou poskytovány kromě klasických i lymfatické, lávovými kameny, baňkování a další. Koupele jsou rašelinové, perličkové a uhličité. Mezi další procedury hotelu stojí za zmínku oxygenoterapie, lavaterm, rašelinové a plynové zábaly, suché uhličité koupele, plynové injekce, magnetorepie, nebo inhalce. Zkušený personál Vám s výběrem procedur rád poradí a doporučí opitmální složení. Kromě léčení je dobré využít prameny k pitné kúrě, kdy se doporučuje vypít až 1 litr minerálních pramenů za den. Naplánujte si volno a užijte si výhody pobytu v hotelu Sun.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace