Wellness hotel Pod Kyčmolem****, Horní Lomná

naleznete v klidném prostředí u lesa v Chráněné krajinné oblasti Beskyd, nedaleko přírodní památky Kyčmol a Národní přírodní rezervace Mionší. Můžete zde zapomenout na všední dny, oddávat se snění a nechat se hýčkat bez ohledu na rozmary počasí. 

Wellness Hotel Pod Kyčmolem Vám nabízí pohodlí a kvalitu, jež uspokojí i ty nejnáročnější z Vás. Samozřejmostí je široká nabídka hotelového wellness, které se může pyšnit lázněmi s několika druhy koupelí, dále se hotel pyšní velmi chutnými gastronomickými specialitami a vlastním pivovarem. Světlý ležák s názvem Lomňan pocházející z hotelového pivovaru je lákadlem pro mnoho návštěvníků

Ubytování

Wellness hotel Pod Kyčmolem nabízí ubytování v srdci Beskyd v moderních a nadstandardně vybavených převážně jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích či apartmánech s možností přistýlky.

Pokoje mají vybavení plně odpovídající čtyřhvězdičkovému standardu a snadné připojení k internetu. Na všech pokojích jsou telefony, LCD televizory, hotelové minibary a trezory. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Pokoje jsou nekuřácké, stejně jako celý hotel.

Hotel má rovněž co nabídnout handicapovaným hostům, pro které má připraveny účelně přizpůsobené pokoje s veškerým vybavením plně odpovídajícím čtyřhvězdičkovému standardu. Stejně tak veškeré veřejné prostory hotelu jsou plně přizpůsobeny pro osoby s pohybovým omezením včetně hotelového wellness.

Stravování

Stylová restaurace sladěná s interiéry celého hotelu je určena jako hlavní stravovací zařízení hotelu a zcela jistě Vás překvapí vynikající kuchyní. Klade se zde velký důraz na přípravu veškerých pokrmů z kvalitních surovin. Snaží se udržet vysokou úroveň gastronomie v Beskydech.

Zdejším přáním je, aby host odcházel vždy spokojen. Pro ubytované hosty jsou snídaně podávány formou bohatých švédských stolů. V průběhu celého dne jsou připraveni Vám nabídnout různé druhy pokrmů a nápojů z bohatého jídelního lístku. Nenechejte si ujít příležitost ochutnat místní gastronomické speciality.

Na hotelovou restauraci navazuje bar, který je ideálním místem pro Vaše setkání s přáteli, přečtení denního tisku nebo příjemné posezení u kávy. Bar má kapacitu 35 míst a náš personál je připraven Vás oslovit bohatou nabídkou alkoholických a nealkoholických nápojů.

Hotelový pivovar

Jako jedno z mála ubytovacích zařízení v Moravskoslezském kraji se může Wellness hotel Pod Kyčmolem pyšnit vlastním minipivovarem. Zlatavý mok plzeňského typu nese příznačný název Lomňan. Jedná se o světlý ležák 11°. Pivnice s kapacitou 50 míst nabízí příjemné stylové posezení u piva a pivních specialit.

Wellness

V příjemném a klidném prostředí hotelu, obklopenéo ze všech stran lesy a horami, můžete využít široké nabídky wellness a beauty služeb, kosmetiky, manikúry, pedikúry, pro milovníky aktivnějšího pohybu nabízí dobře vybavené hotelové fitness nebo bowling. Využití služeb tohoto centra nabízí hotel nejen pro ubytované hosty, ale i pro veřejnost. Wellnes je přizpůsoben i osobám s pohybovým omezením. 

 • bazén
 • whirlpool
 • finská sauna
 • parní bylinková sauna
 • biosauna
 • kneippův chodník

Hotelové služby

Hoteloví zaměstnanci vám vždy s ochotou zajistí ten nejvyšší komfort Vašeho pobytu a služeb. Hotelová nabídka služeb uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

 • restaurace, bar, pivnice
 • recepce 24 hodin
 • směnárna
 • fitness
 • parkování u hotelu zdarma
 • praní, čištění a žehlení prádla
 • úschovna a půjčovna kol
 • billiard

Zvolte cenu

od 0 Kč do 0

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace