Wellness hotel Hluboký dvůr***superior, Hrubá Voda

je součástí Resortu Hrubá Voda. Celý resort je vzdálený pouhých 22 km od Olomouce a leží v nádherném údolí řeky Bystřice pod strmými kopci Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku. Areál je skvěle dostupný autem či vlakem.

Ubytování

Ubytovat se lze v citlivě a vkusně vybavených pokojích. Pro příjemné chvíle odpočinku jsou pokoje vybaveny dvoupostelí s kvalitními matracemi pro zdravý spánek. Manželská postel se dá ve většině pokojů rozdělit na dvě oddělená lůžka. U pracovního stolu oceníte dvě pohodlné židle, dále telefon, wi-fi připojení k internetu. Součástí všech pokojů je koupelna s toaletou a prostorným sprchovým koutem, jenž je vybaven polohovací tyčí a dávkovači se sprchovým gelem. Dále ve standardu pokojů je bohatě naplněný minibar a LED televize s úhlopříčkou 102 cm. Pokoje jsou vybaveny dle evropské jednotné klasifikace standardu 3* superior. Každý pokoj je vyben vždy minibarem, hotelovým telefonem, smart LCD televizí, internetovým připojením, vysoušečem vlasů. Součástí vybavení pokoje je vždy také ručníkový servis a hotelový župan. Celý komplex je nekuřácký.

Restaurace

Restaurace nabízí příjemné posezení v nekuřáckém prostoro, který je prakticky rozdělen na hlavní sál, dále část s lobby barem, dětským koutkem a terasou. Nabízína je moderní česká kuchyně se zaměřením na lokální a sezónní receptury. Skladba jídelního lístku vychází vstříc každému zákazníkovi. V restauraci si pochutnají příznivci zdravého životního stylu, děti, milovníci tradiční české kuchyně, ale také zákazníci s dietami. Restauraci Hluboký dvůr naleznete v přízemí hotelového komplexu. Stylové a moderní prostředí restaurace však velkoformátovými obrazy připomíná dlouhou a zajímavou historii budovy, ve které se restaurace nachází.

Wellness a saunový svět

Ve wellness naleznete dvě sauny, dvě parní komory, zážitkové sprchy, vířivku s výhledem do přírodního obřího akvária, wellness bar, ochlazovací bazének a dvě odpočinkové zóny, kde si můžete vychutnat speciality z fresh-baru. Součástí hotelového wellness je také venkovní část saunového světa s velkou zážitkovou saunou.

V saunovém komplexu nalezneme finskou saunu s lávovými kameny a saunu se speciální pecí. V areálu oceníte parní bylinkovou a parní solnou komoru. Nabídka vůní parních kabin se tematicky střídá dle tematického kalendáře wellness centra. Doménou saunového světa je vnitřní whirpool s přímým pohledem do obřího přírodního akvária. Osvěžení a odpočinek poskytuje fresh bar, jehož produkty si můžeme vychutnat v odpočívárně či v jedinečné klidové místnosti. Ochlazení v našem saunovém světě má mnoho podob. Ke správnému ochlazení je možné využít masážní sprchy, ledové vědro, ochlazovací bazének či pravý led z našeho ledového koryta umístěného pod ledopádem.

Aktivity

Wellness hotel Hluboký dvůr je součástí sportovního a zážitkového areálu Sport park Hrubá voda se dvěma sjezdovkami, čtyř-sedačkovou lanovkou, klasickou pomou, dětským vlekem, lyžařskou školou, letní bobovou dráhou, speciálními trampolínami a dalšími aktivitami. Široké vyžití volnočasových aktivit a krásné okolí, jsou společně s lidským a profesionálním přístupem managementu a personálu hlavními důvody, proč se z Resortu Hrubá Voda stává významné místo pro stovky spokojených zákazníků každý den. Areál hotelu a přilehlých sportovních aktivit se nachází u přírodní rezervace Hrubo-vodské sutě a také v jeho těsné blízkosti se nachází břidlicové štoly, které ve své době patřily k nejmodernějším štolám svého druhu. Přímo od hotelu vede také stezka k 800 metrů vzdálené zřícenině hradu Hluboký.

 

Zvolte cenu

od 0 Kč do 0

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace