Týden v lázních za 2.700 Kč a další top nabídky

Zvolte cenu

od 10 152 Kč do 10 152

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Milí přátelé wellness pobytů,

 

situace ohledně státních poukazů na 4.000 Kč se konečně vyřešila a došlo k jejich prodloužení do 31.12.2021! Proto neváhejte a využijte také možnost slevy 4.000 Kč na osobu, kterou lze opakovaně využít na vybrané lázeňské pobyty, bohužel již pouze v některých lázních, které ještě nevyčerpaly limity pro uplatnění. Vybírat můžete v sekci Pobyty se státním příspěvkem.

Užít si lázeňský pobyt již od 2.700 Kč s polopenzí a 13 procedurami můžete např. v Karlových Varech, ale podobně výhodné nabídky jsou i pro pobyty ve Františkových Lázních, Mariánských Lázních, Lázních Jeseník, stejně tak Janských Lázních, Lázních Libverda, ale i v Poděbradech či Lázních Bělohrad. Neotálejte a rezervujte poptávané letní a podzimní termíny co nejdříve.

 

V případě, že upřednostňujete krátkodobější pobyty, můžete vybírat z celé nabídky našeho portálu www.milujemewellness.cz. Na jednom místě naleznete více než 170 prověřených hotelů prezentujících přes 1.200 pobytů.

 

Nemáte-li jasnou představu, neváhejte se obrátit na náš tým profesionálů, který Vám rád s výběrem poradí.

 

Tým portálu MilujemeWellness.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace