Týden v lázních za 2.700 Kč a další top nabídky

Milí přátelé wellness pobytů,

 

situace ohledně státních poukazů na 4.000 Kč se konečně vyřešila a došlo k jejich prodloužení do 31.12.2021! Proto neváhejte a využijte také možnost slevy 4.000 Kč na osobu, kterou lze opakovaně využít na vybrané lázeňské pobyty, bohužel již pouze v některých lázních, které ještě nevyčerpaly limity pro uplatnění. Vybírat můžete v sekci Pobyty se státním příspěvkem.

Užít si lázeňský pobyt již od 2.700 Kč s polopenzí a 13 procedurami můžete např. v Karlových Varech, ale podobně výhodné nabídky jsou i pro pobyty ve Františkových Lázních, Mariánských Lázních, Lázních Jeseník, stejně tak Janských Lázních, Lázních Libverda, ale i v Poděbradech či Lázních Bělohrad. Neotálejte a rezervujte poptávané letní a podzimní termíny co nejdříve.

 

V případě, že upřednostňujete krátkodobější pobyty, můžete vybírat z celé nabídky našeho portálu www.milujemewellness.cz. Na jednom místě naleznete více než 170 prověřených hotelů prezentujících přes 1.200 pobytů.

 

Nemáte-li jasnou představu, neváhejte se obrátit na náš tým profesionálů, který Vám rád s výběrem poradí.

 

Tým portálu MilujemeWellness.cz

Zvolte cenu

od 10 152 Kč do 10 152

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace