Spa resort Nové Lázně*****, Mariánské Lázně

 je unikátní a architektonicky nejkrásnější lázeňský hotel v Mariánských Lázních, který byl otevřen v roce 1896. Díky své poloze v blízkosti lázeňské kolonády a parků se stal již od svého vzniku léčebným centrem lázní a dnes svým hostům poskytuje nejkomplexnější nabídku léčebných a relaxačních pobytů s jedinečným využitím místních přírodních zdrojů.

Ubytování Spa resort Nové Lázně

Komfortní ubytování v 97 vkusně zařízených pokojích kategorie Junior Suite a Superior Plus vybavených vanou nebo sprchou, TV, minibarem, telefonem, připojením k internetu, sejfem, fénem a koupacím pláštěm.

Apartmá Royal

Luxusní apartmá s kychyňkou, klimatizací, vanou Jacuzzi a připojením na internet.

Stravování

Royal Restaurant

Stylové prostředí, nabídka jídel české i mezinárodní kuchyně á la carte, dietní menu. Snídaně a večeře formou bohatého bufetu s koutkem zdravé výživy, 3-chodové obědy výběrem z 5-ti druhů hlavních jídel, salátový bufet.

Lobby bar

Příjemné posezení s letní terasou, široká nabídka nápojů.

Vídeňská kavárna

Stylové ambiente, vynikající káva, bohatá nabídka sladkostí a lehký snack.

Wellness a volný čas

V historicky originálním a jednom z nejrozsáhlejších balneoprovozů se nacházejí ordinace vysoce profesionálních lékařů a odborných specialistů. Léčebná oddělení poskytují největší nabídku procedur z přírodních léčivých zdrojů - minerální koupele, suché plynové koupele CO2, plynové injekce, slatinné zábaly a inhalace. Minerální pramen k pitné kúře je přímo v hotelu.

Royal Spa Centre nabízí hydroterapii a rehabilitaci v komplexu Římských lázní, různé druhy masáží, skotské střiky, oxygenoterapii, slatinné zábaly, světelnou terapii, Kneippovu kúru.

Do Wellness a Beauty napří bazény s vířivými proudy, whirlpool, relaxační koupele s přísadami, masáže, fitness, sauna, infrasauna, sanarium, aromatereapie, parní lázeň, turbo solarium, vitasalin a masáž horkými kameny.

K hotelu Spa resort Nové Lázně patří i knihovna Edward se stylovým interiérem. V hotelu můžete využít připojení na internet pomocí WiFi technologie. Parkování před hotelem nebo za poplatek v hotelovém dvoře.

Ideální hotel k odpočinku a načerpání nových sil.

Zvolte cenu

od 6 520 Kč do 27 160

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace