Spa resort Hvězda****, Mariánské Lázně

se nachází v klidné části lázeňské čtvrti v blízkosti kolonády a parků. Architektonicky unikátní budovy Hvězda a Skalník nabízejí svým hostům pravou lázeňskou atmosféru ve spojení s komfortem mezinárodního hotelu. Hotel je propojen s hotely Maria Spa, Centrální Lázně a Nové Lázně koridorem Via Imperialis, který připomíná slavné návštěvníky z dob císaře Františka Josefa nebo anglického krále Edwarda VII. Tento koridor je vybaven audioobrazy s informačními tabulemi k vyvolání dobové atmosféry.

Ubytování Spa resort Hvězda

Komfortní ubytování ve 154 prostorných a moderně zařízených pokojích kategorie Superior Plus a Superior. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, TV, minibarem, telefonem, připojením na internet, sejfem, fénem a koupacím pláštěm. 7 apartmá s oddělenou obývací částí a ložnicí.

Spa resort Hvězda koná v Atriu koncerty, operetní večery, módní přehlídky, umělecké výstavy a přednášky. Salon Morgan je určen pro zvláštní příležitosti a uzavřené společnosti.

Parkování je možné vedle hotelu.

Stravování

Restaurace Franz-Joseph nabízí českou i mezinárodní kuchyni, výběr z dietních jídel, redukční dietu a postní stravu na přání. Snídaně a večeře jsou hostům podávány formou bufetu, obědy jsou servírované, salátový bufet.

V Lobby Lounge je lázeňská atmosféra s příjemným posezením a nabídkou nápojů, internetový koutek.

Kavárna Skalník nabízí bohatou nabídku nápojů a dezertů, pořádá pravidelné taneční večery.

Wellness

K dispozici jsou čtyři ordinace profesionálních lázeňských lékařů a léčebná oddělení, ve kterých se poskytuje široké spektrum léčebných procedur. Ve Wellness a Beauty najdete bazén, saunu, parní lázeň, bio solarium, thai masáže, sigoroll, slide-styler, parafango, programy proti celulitidě a další.

Zvolte cenu

od 5 960 Kč do 23 800

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace