Spa hotel Vltava****, Mariánské Lázně

se nachází na okraji lesoparku, v blízkosti centra lázní a kolonády. Svým hostům nabízí krásný výhled na panorama lázní.

Ubytování Spa hotel Vltava

Hostům je poskytováno ubytování v 79 pokojích kategorie Komfort a Standard. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, TV, minibarem, telefonem, připojením k internetu a fénem. Část pokojů má balkony.

Ve vzdálenosti cca 150 m od hotelu se nachází dependance Vítkov.

Stravování

Restaurace Regina

Spa hotel Vltava podává snídaně hostům formou bufetu, obědy a večeře jsou servírované. Hosté si mohou vybírat z nabídky jídel české i mezinárodní kuchyně nebo ze široké nabídky jídel dietních. Pravidelné taneční večery a zábavné programy.

Kavárna Berounka má příjemné prostředí s bohatou nabídkou zákusků a nápojů.

V letních měsících si mohou hotelový hosté posedět na letní terase.

Wellness

V hotelu se nacházejí ordinace lékařů a léčebné oddělení, kde je poskytována komplexní lázeňská léčba specializující se na léčbu nemocí pohybového aparátu. Bazény s vířivými proudy, whirlpool, koupele, masáže, fitness centrum, sauna, solárium, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra. manikúra.

Zvolte cenu

od 0 Kč do 0

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace