Spa Hotel Schlosspark ****Superior, Karlovy Vary

s polohou jen několik kroků od léčivých pramenů Vám nabízí komfortní ubytování, kvalitní lázeňskou a wellness péči s osobním přístupem, bohatou nabídku kosmetických procedur, krytý bazén se saunou a stylový salónek.

Spa Hotel Schlosspark se nachází v samém srdci Karlových Varů v bezprostřední blízkosti slavného kostela svaté Máří Magdalény a pramene Vřídlo. Díky svému vysokému standardu služeb a vybavení se pyšní klasifikací 4* Superior a zařadil se tak mezi několik málo hotelů v Karlových Varech, které tento status vlastní.

Mezi služby poskytované patří oddělení Guest service s nabídkou individuálních výletů a transferů, dále možnost parkování, Room Service, široká nabídka léčebných lázeňských a wellness procedur, kosmetické služby, fitness, bazén se skvělou finskou saunou, praní prádla a mnohé další. Vysokorychlostní bezplatný Wi-Fi internet v celém hotelu je samozřejmostí.

Ubytování Spa Hotel Schlosspark

Spa Hotel Schlosspark Vám nabízí komfortní ubytování ve 24 dvoulůžkových pokojích kategorie Comfort, které samozřejmě využijete i jako ubytování pouze pro jednu osobu.  Každý pokoj je unikátní a jedinečný svým designem. Přistýlku je možné umístit do čtyř pokojů této kategorie.

Restaurace a gastronomie

Vysoká kvalita jídel s možností výběru včetně jídel dietních je pro kategorii 4* Superior samozřejmostí. Snídaně a bohatá nabídka salátů během obědů a večeří se podávají formou švédských stolů. Nechte se hýčkat profesionálními kuchaři, kteří pro Vás připravují pokrmy moderní evropské kuchyně a české speciality z těch nejlepších surovin. Krásná restaurace s terasou a výhledem přímo na lázeňskou zónu města je chloubou hotelu.

Diety

Stravování je nedílnou součástí Vaší léčby, kdy základem je racionální, biologicky a energeticky vyvážená pestrá strava, kterou v hotelu dokáží individuálně přizpůsobit rozmanitým přáním.

Lobby bar

Útulný Lobby bar s možností bezplatného využití PC je ideálním místem pro odpočinek. Vychutnejte si šálek výborné kávy, připomeňte si tradici čaje o páté a vyzkoušejte i další speciality ze široké nabídky kvalitních nápojů a vybraných vín.

Lázeňská léčba a tradice

Hosté přijíždějí do Karlových Varů s  cílem poznat a vyzkoušet tradiční lázeňskou léčbu, která je založena na využívání přírodních léčivých zdrojů - minerálních pramenů, slatiny, přírodního plynu CO2 a zdejších výborných klimatických podmínek. Ve Spa Hotelu  Schlosspark najdete spojení tradiční lázeňské léčby a moderních léčebných postupů ve špičkově vybaveném balneocentru. Speciální  procedury (minerální koupele, suché plynové koupele a plynové injekce), které jsou díky svému složení s vysokým obsahem CO2 zcela ojedinělé. Samozřejmostí je individuální přístup a  profesionální tým odborných lázeňských lékařů a kvalifikovaný zdravotnický personál, který je hostům k dispozici po celou dobu jejich pobytu.

Termální léčebné prameny

Pro potřeby lázeňství je v Karlových Varech využíváno 13 minerálních pramenů s teplotou od 30°C do 72°C. Vřídelní voda patří po chemické stránce mezi hydrouhličitano-chlorido-sírano-sodné termy, jednotlivé prameny mají prakticky stejný obsah minerálů, liší se pouze teplotou a množstvím kysličníku uhličitého. Vznik, utváření a výstup vřídelní vody a plynu k zemskému povrchu jsou velmi složitými a dlouhodobými přírodními procesy, složení minerální vody je světově ojedinělé, stejně jako je jedinečné  její blahodárné působení na lidský organismus. Termální léčivé prameny jsou využívány k pitné kúře a k zevním balneacím (koupele, výplachy).

Pitná kúra je nejdůležitější součástí karlovarské lázeňské léčby, termální voda se pije pomalu po doušcích, nejlépe při procházce - pohárek o obsahu 200 ml byste měli vypít ideálně během 3 - 10 minut, mezi jednotlivými pohárky se pak doporučuje přestávka 5 - 10 minut. Ve zdejších  pramenech je přítomno 47 prvků potřebných pro organismus a tyto prameny mají příznivé účinky pramenů na celý zažívací trakt, na látkovou výměnu, na onemocnění parodontu, na celkové zlepšení zdravotní kondice a na zvýšení imunity vůči vlivu genetické a civilizační zátěže.

Indikace a kontraindikace

Komplexní karlovarská léčba je určena především pro pacienty s těmito obtížemi:

Nemoci trávicího ústrojí - vředová nemoc žaludku a dvanácterníku, střevní poruchy, stavy po operacích střev, žaludku, žlučníku, chronická onemocnění jater, žlučníku, slinivky břišní a střev.
Nemoci metabolické - cukrovka, obezita, poruchy metabolismu tuků a dna.
Nemoci pohybového ústrojí - degenerativní poruchy páteře a velkých kloubů.
Nemoci onkologické -  samozřejmě po ukončení komplexní protinádorové léčby bez klinických známek aktivity nemoci.

Zvolte cenu

od 0 Kč do 0

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace