Orea Spa hotel Palace****, Mariánské Lázně

Zvolte cenu

od 4 450 Kč do 10 190

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

nabízí svým hostům nejlepší kombinaci komfortu 4-hvězdičkového hotelu a umístění v centru města Mariánské Lázně. Tato krásná secesní budova z počátku 19. století leží v samém centru Mariánských Lázní. Hotelový resort je umístěn přímo naproti kolonádě a Zpívající fontáně a své služby nabízí již od roku 1834. Významnou klientelu tvořili např. J. W. Goethe, T. G. Masaryk, T. A. Edison a mnoho dalších.

Ubytování Orea Spa hotel Palace

Hotelový komplex vznikl rekonstrukcí a spojením sousedních hotelů Palace a Zvon. Hotel v současné době nabízí 19 jednolůžkových pokojů, 97 dvoulůžkových pokojů a 10 apartmá.

Hotelové pokoje jsou vybaveny stylovým italským nábytkem, televizí se satelitními programy, telefonem s přímou volbou, sejfem, minibarem, WIFI internetem a koupelnami s WC, sprchami a fénem.

Gastronomie

Orea Spa hotel Palace nabízí svým návštěvníkům posezení v hotelových restauracích a kavárně v příjemném prostředí secesního stylu 19. století. Hosté zde najdou velký výběr specialit české i mezinárodní kuchyně. Gastronomické zážitky jsou doplněny krásným výhledem na kolonádu a Zpívající fontánu. Příjemné chvíle lze strávit v hotelové restauraci Palace s letní terasou.

Chloubou hotelu je  kavárna Opera, která si již po dvě století zachovává svůj styl a jedinečnou atmosféru. Kavárna byla vždy proslulá jako místo setkání významných osobností. Mezi nejvýznamnější návštěvníky patří anglický král Edwarda VII. a František Josef I., kteří se v kavárně setkali v srpnu roku 1908 po koncertě vídeňské operní zpěvačky. V kavárně Opera hraje živá hudba k tanci.  

Kulinářské umění šéfkuchaře a kolektivu můžete vychutnávat v hotelové restauraci, kavárně anebo na letní terase, odkud se otevírá okouzlující výhled na kolonádu. Podávají se tradiční české a mezinárodní pokrmy. 

Wellness centrum

V Orea Spa Hotelu Palace mohou hosté navštívit wellness & balneo centrum, kde jsou poskytovány veškeré lázeňské procedury. Hotel nabízí širokou nabídku různých léčebných a wellness programů. Pobyt v Orea SPa Hotelu Palace doporučujeme hostům, kteří si chtějí odpočinout od každodenního stresu. 

Wellness centrum disponuje bazénem s protiproudem a masážními tryskami a světelnými efekty. Dále zde naleznete Římské lázně se saunou a parními lázněmi, masáže, koupele, zábaly, plynové obálky a injekce i inhalace a oxygenoterapie

Bazén je Vám k dispozici každý den od 9:00 - 21:00. Teplota vody se pohybuje okolo 29°C. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace