Nejnovější hotely na milujemewellness.cz

Milí přátelé wellness pobytů,

 

snažíme se pro Vás stále vylepšovat a rozšiřovat nabídku s kvalitními hotely. Jelikož jsme vždy chtěli pro naše klienty jen to nejlepší, odmítáme 85 % poptávek na spolupráci. Nabízíme pouze kvalitu, nikoliv kvantitu. Dovolujeme si Vám proto představit nejnovější hotely, které Vás zajisté osloví vybavením a cenově přijatelnými pobytovými balíčky. V Mariánských Lázních Vám nově nabízíme Spa hotel Děvín a hotel Da Vinci, v Karlových Varech můžete odpočívat v centru lázní ve Spa hotelu Dvořák a nedaleko Františkových Lázní v hotelu Komorní Hůrka.

Aktuálně pro Vás máme i super tip na dovolenou v červnu. Po několika letech jsou v nabídce pobyty v last minute akci v hotelu Reza****, nenechte si tuto jedinečnou příležitost ujít. Pokud jsme se zrovna netrefili do Vašeho vkusu, neváhejte se na nás obrátit s poptávkou na rezervace@milujemewellness.cz, nebo každý všední den od 8 do 17 hodin telefonicky na 732 220 210. Jsme tu pro Vás.

 

Tým portálu MilujemeWellness.cz

 

 

Zvolte cenu

od 2 950 Kč do 2 950

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace