Lázeňský hotel Villa Smetana ****, lázně Karlovy Vary

Zvolte cenu

od 3 200 Kč do 9 750

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

nabízí hostům ubytování v klidném prostředí prvorepublikové vily se zahradou, lázeňské procedury pod dohledem odborného lékaře, restauraci s možností dietní stravy a kavárnu. Poloha hotelu je výhodná z hlediska dopravy, od centra je vzdálený jen 15 minut pěšky.

Ubytování Lázeňský hotel Villa Smetana

Hotel nabízí jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje i apartmá. Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny dvěma lůžky ve variantě double nebo samostatně twin. Pokoje jsou dále vybaveny úložným prostorem, toaletním stolkem a židlí, konferenčním stolkem a židlemi pro dva, minibarem, satelitní televizí a trezorem. Koupelna je vybavena fénem, sprchou nebo vanou a WC. Některé pokoje mají balkon do zahrady.

Lázeňským hostům jsou po dobu pobytu připraveny župany, domácí obuv a kosmetika. Dále je na všech pokojích poskytován internet zdarma.

Stravování

Lázeňský hotel Villa Smetana nabízí hostům kvalitní vyváženou gastronomii spolu s romantickým posezením v hotelové restauraci a klidné zahradě. Stravování je zajištěno v hotelové restauraci, která je otevřena každý den do 20:30. Dle výběru pobytu se připravuje strava ve formě polopenze, plné penze, nebo je možné využít pouze nabídky snídaně, která je servírovaná formou švédských stolů. V případě lázeňské léčby je hotel schopen připravit individuální jídelníček, dle potřeb hosta a doporučení jeho ošetřujícícho lékaře.

Wellness

Hostům hotel nabízí lázeňské procedury při léčbě onemocnění zažívacího a vstřebávacího traktu, onemocnění metabolická a onemocnění pohybového aparátu, artrosy všech kloubů.

Lázeňská léčba:

  • řada koupelí
  • masáže
  • sauna
  • oxygenoterapie
  • kryoterapie
  • akupunktura
  • lampa Binoic 
  • lymfodrenáž

Hotel zajišťuje transfery hostů z nádraží a letiště. Pro hotelové hosty je zajištěno parkování v areálu hotelu.

V případě pobytu s plnou penzí začíná pobyt obědem, který se podává 14 hodin. Zároveň je ale možné pobyt začít večeří a končit obědem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace