Lázeňský hotel Grand ***, Lázně Bělohrad

byl postaven v roce 1936 a později propojen s rehabilitační klinikou, jejíž součástí jsou ordinace lékařů a komplexní lázeňský provoz. Bezbariérový přístup je výhodou pro hůře pohyblivé pacienty. Speciálními dřevenými lávkami jsou propojeny lázeňské hotely Grand, jehož součástí je i balneologická část lázní, s hotelem Janeček a hotelem Anna Marie.

Ubytování Lázeňský hotel Grand

V nové části se nacházejí příjemně zařízené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje se standardním příslušenstvím, vybavené ledničkou a telefonem.

Stravování

Lázeňský hotel Grand je vybaven jídelnou. Hosté zde mohou navštívit také dvě kavárny a venkovní terasu. Jídelna s celkovou kapacitou 166 míst se nachází v přízemí areálu lázní. Pacienti mohou využívat stravování ve dvou variantách.

Varianta I - směnný provoz pro pojištěnce s komplexní či příspěvkovou péčí. Snídaně jsou servírované, výběr je ze tří menu (k pití bílá káva, ovocný, černý a zelený čaj). Každý den při snídani si lze vybrat i z nabídky ranního bufetu. Například mléko, bílý jogurt, corn flakes, müssli, ovesné vločky, dýňová a slunečnicová semínka, džem + dia džem (nabídka je každý den různě střídána). Obědy a večeře jsou rovněž servírované, výběr ze čtyř menu (k pití ovocný čaj). Pivo či nealkoholické nápoje lze zakoupit. V pondělí, ve středu a v pátek jsou k obědu v nabídce zeleninové saláty, v úterý a ve čtvrtek moučníky.

Každý klient s komplexní či příspěvkovou péčí má možnost si doplatit za stravování a zvolit si variantu II - výběrovou stravu. Varianta II - stravování pro klienty samoplátce, ambulantní, hotelové hosty, doplacení komplexní nebo příspěvkové péče. Jídelna má kapacitu 90 míst. Snídaně jsou formou bufetu, obědy a večeře servírované, výběr z nabídky pěti jídel (u večeře předkrm, výběr z pěti až šesti jídel). Každý den: 3krát denně zelenina, zeleninové saláty, ráno výběr ze čtyř až pěti druhů ovoce, k obědu moučník.

Wellness a volný čas

Na hotel Grand přímo navazuje 20timetrový krytý, vyhřívaný bazén s podvodními tryskami a perličkovou lavicí. Sportovně zaměřeným hostům lázně nabízejí např. využití tenisových kurtů v kouzelném prostředí parku Bažantnice, nejmodernější minigolfové hřiště v České republice s mezinárodními parametry (18 jamek), hřiště na petanque, saunu s příjemnou odpočívárnou (za poplatek), půjčovnu horských kol a kondiční chůzi se speciálně upravenými „lyžařskými" hůlkami.

Zvolte cenu

od 9 450 Kč do 12 810

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace