Hotel Tommy***, Náchod

je svojí polohou jedním z nejvyhledávanějších hotelů v mezihoří Krkonoš a Orlických hor. Je umístěn v centru malebné příměstské části města Náchod - Babí. Hotel je nově zrekonstruován a nabízí svým hostům nové pojetí relaxace a odpočinku v oblasti Náchodska. Jedná se o nabídku luxusního ubytování včetně doprovodných spa a relaxačních služeb. V hotelu najdete wellness centrum, které nabízí soukromé vnitřní i venkovní zóny pro dva, bazén s protiproudem, vířivou vanu whirlpool, finskou saunu a hydromasážní vanu.


Wellness Hotel Tommy

Ve spolupráci s hotelem jsme pro Vás připravili wellness pobyty pro upevnění Vašeho zdraví, zlepšení kondice a pozvednutí sebevědomí.

Volný čas, zábava a odpočinek

Ať přijíždíte do Náchoda za poznáním či odpočinkem, hotel Vám chce přátelským a individuálním přístupem co nejvíce zpříjemnit pobyt v jednom z nejkrásnějších míst Kladského pomezí. Kromě ubytování a široké nabídky wellness služeb, které jsou připraveny k Vašemu pohodlí, zmíníme pozvánku na celou řadu výletů za krásami východních Čech s prohlídkou národních památek ve městě Náchod a jedinečných přírodních krás Náchodského regionu.

Hotel nepřijímá děti mladší 10 let.

Zvolte cenu

od 3 845 Kč do 7 495

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace