Hotel Stein ***, Cheb

nabízí ubytování, relax a sport v malebném prostředí krásné přírody u přehrady Skalka.

Nově zrekonstruovaný wellness Hotel Stein se stylovou restaurací najdete v obci Skalka u Chebu. Ubytování je celoročně poskytováno ve dvoulůžkových, třílůžkových a rodinných pokojích s vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem a možností připojení k internetu zdarma.

Celková kapacita wellness hotelu je 75 lůžek ve 33 pokojích.

Pro hosty je k dispozici stylová rustikální restaurace s kapacitou 45 míst. V nabídce jídel je zastoupena tradiční česká kuchyně, zahraniční speciality, lehčí pokrmy z drůbeže a ryb i vegetariánské alternativy, cowboys-bar a v letní sezóně také zahradní terasa s možností grilování. 

Součástí wellness komplexu je:

  • ekofarma s malou zoologickou zahradou pro děti
  • sportoviště a půjčovna motorových čtyřkolek, jízdních kol, lodiček a drobného sportovního vybavení
  • konferenční místnosti s kompletní kongresovou technikou
  • wellness


Wellness služby Hotel Stein

Pivní, bylinné a senné koupele Stein
Příjemná atmosféra v pivních, bylinných nebo senných koupelích v doprovodu relaxační hudby vám dodá novou energii a sílu. Tyto koupele jsou nejen velmi příjemné a uvolňující ale také účinné.

Finská sauna
Finská sauna je horkovzdušná lázeň při teplotě vzduchu kolem 75-90°C při velmi nízké relativní vlhkosti vzduchu 10-15%. Odstraňuje nečistoty z těla, a pomocí látkové výměny pomáhá očistit tělo od zplodin obsažených v potu.

Sauna Stein - danárium
Kombinace sauny a parní lázně. Teplota této sauny je mezi 45 a 65 stupni Celsia. Tento způsob lázně je vhodný především pro toho, kdo špatně snáší vysoké teploty ve finské sauně, pro astmatiky a ty, kdo mají problémy s dýchacími cestami. Mezi další blahodárné účinky patří také zlepšení pohyblivosti a zmírnění lehkých revmatických potíží.

Římská aroma lázeň
Pocení ve vodní páře s vonným koncentrátem při různých teplotách mezi 35° a 60°C. Vlhkost vzduchu je takřka 100%. Čistí kůži, uvolňuje nervy a svaly. Tento způsob lázně je vhodný především pro toho, kdo špatně snáší vysoké teploty v klasické sauně.

Whirlpool bazén
Masážní bazén s teplou vodou, kde na svaly působí proudy vody a bublinky vzduchu. Dochází k uvolnění svalů a ztuhlosti kloubů, rehabilitaci, relaxaci a regeneraci sil.

Relaxační místnost
Prostředí ve kterém se klade důraz na uvolnění. Závěrečný odpočinek a zklidnění organismu.

Softbar
Nápoje - klidné prostředí

Sportovní a regenerační masáže
Slouží k osvěžení a urychlení odstraňování únavy a přispívají k lepší regeneraci svalového aparátu, brání zkracování svalů a zvyšují jejich elasticitu. Můžou být prováděny masáže celého těla nebo pouze určitých partií.

Terapeutická cvičení
Zdravotní cvičení pod vedením školených cvičitelů.

Nádhernou krajinu s neporušenou přírodou je možné poznávat při pěších toulkách, při cyklistických výletech i při vyjížďkách na koních.

Návštěvníkům, kteří přijedou vlakem či autobusem, nabízí hotel po předchozí domluvě vyzvednutí na zastávce ČD popř. ČSAD.

Zvolte cenu

od 2 725 Kč do 4 290

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace