Hotel Sport Art Centrum****, Beskydy

je nový sportovně rekreační resort mezi městy Dolní a Horní Bečvou v blízkosti cyklostezky Bečva - Valašské Meziříčí. Wellness resort poskytuje ubytování ve **** hotelu s wellness centrem a vlastní restaurací. V areálu také najdete kryté kurty na tenis a badminton.

Ubytování Hotel Sport Art Centrum

Hotel Sport Art Centrum ** **poskytuje komfortní ubytování v 15 moderně zařízených dvojlůžkových a trojlůžkových pokojích s možností přistýlky. Všechny pokoje disponují s vlastní toaletou a sprchou, samozřejmostí je minibar, rozměrná LCD televizi atd.

Wellness centrum

V rámci wellness centra můžete využít bazén s vodními atrakcemi (hydromasážní lehátka a sedátka, trysky, ..), vířivé vany, whirpool, saunu, páru, Kneipův chodník, relaxační místnost - tepidárium, masáže celkové i cílené, reflexní, mobilizační techniky, aplikace lávových kamenů, skupinové i individuální cvičení v bazénu. Součástí je i malá posilovna s tělocvičnou ve které naleznete rotopedy, pásový chodník, nebo se také můžete protáhnout pomocí strečinku, či si zacvičit jógu nebo pilates a to ve skupině nebo jako jednotlivec.

Restaurace

Součástí hotelu je stylová restaurace s profesionálními kuchaři. V restauraci jsou připravovány regionální delikatesy i moderní recepty zahraniční kuchyně s fantazií a láskou pro dobré jídlo. Restaurace spolupracuje s vybranými regionálními pěstiteli a chovateli, kteří dodávají prvotřídní čerstvé suroviny. Od pondělí do pátku jsou nabízena i denní menu. 

V hotelu můžete dále vyzkoušet vlastní multifunkční sportovní halu, určenou pro halové sporty. Součástí je posilovna, stolní tenis a cyklocentrum.

Zvolte cenu

od 3 400 Kč do 4 899

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace