Hotel Sepetná *** superior, Beskydy

se nachází přímo v centru Moravskoslezských Beskyd - na Ostravici, v údolí potoka Sepetný a na úbočí Lysé hory. 

Hotel nabízí komfortní ubytování ve 34 dvoulůžkových pokojích, 7 pokojích Lux a 5 stylových apartmá. Všechny pokoje jsou v samostatné, klidné části hotelu a mají zde přístup pouze hoteloví hosté. Hotel je vybaven novým výtahem, který dopravuje hosty přímo do pater. Součástí některých pokojů je balkón, ze kterého jsou Beskydy vidět jako na dlani.

Nové nadstandardní pokoje Lux!

V květnu roku 2012 bylo uvedeno do provozu 7 nadstandardních pokojů Lux v nově vybudované podkrovní části hotelu. Každý pokoj zdobí jiná barva, prostorná koupelna s vířivou vanou a velkým zrcadlem. Stylovost pokojů umocňuje prostupující trámoví a vůně dřeva. Pokoje orientované směrem do údolí nabízí nádherný výhled. Jeden z pokojů je navíc vybaven prostornou venkovní terasou.

Vybavenost pokojů: TV, DVD, telefon, minibar, fén, trezor, WiFi, sociální zařízení je samozřejmostí.

Bezplatný internet je pomocí technologie wi-fi dostupný také v restauraci Valašská Koliba. Na vybrané pokoje lze umístit 1-2 přistýlky, (rozkládací pohovka, křeslo) které se do pokojů umisťují na přání zákazníka a jsou na úkor místa v pokoji. Součástí některých pokojů Hotelu Sepetná je balkón, ze kterého jsou Beskydy vidět "jako na dlani".

Hosté hotelu Sepetná mají v ceně ubytování zahrnutou snídani formou švédských stolů a volný vstup do bazénu s atrakcemi v Relaxcentru Sepetná. V tomto wellness centru si můžete svůj odpočinek v Beskydech náležitě vychutnat.

Hotel má ideální polohu uprostřed Beskyd přímo pod nejvyšší vrcholem - Lysou horou (1 324 m n. m.). Okolo hotelu vedou značené turistické i běžkařské trasy a hosté dychtíci po historii a kultuře regionu dostanou pár neodolatelných tipů na recepci. K nejznámějším patří bezesporu Pustevny, vodní nádrž Šance na Ostravici, Staré Hamry, Gruň, Bílý Kříž, Prašivá, Kozlovice, Štramberk, muzeum Tatra v Kopřivnici a mnoho dalších. Za atraktivitami Beskyd se můžete pohodlně vydat také novým transporterem za doprovodu hotelového animátora (průvodce)

Nechejte se okouzlit krásou beskydských hor, užijte si pobyt v Hotelu Sepetná a odpočiňte si v Relaxcentru.

Zvolte cenu

od 0 Kč do 0

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace