Hotel Komorní hůrka ****, Františkovy Lázně

leží na klidném místě, pouze 1,5 km od centra Františkových Lázní a 3,5 Km od historického centra Chebu. Svoji polohou je tedy ideálním výchozím bodem pro výlety a poznávání lázeňského regionu.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v celkem 29 pokojích, od jednolůžkových až po jeden třílůžkový a k dispozici je i pokoje bezbarierový. Všechy pokoje jsou shodně zabezpečeny zámkovým systémem se záznamem přístupu. Standardně jsou pokoje vybaveny elegantní koupelnou se sprchovým koutem (čtyři pokoje s vanou), umyvadlem a WC. Na každém pokoji je dále vysoušeč vlasů, satelitní televize, rádio, telefon s přímou volbou, minitrezor, minibar a wifi připojení k internetu. Župany je možné zapůjčit na recepci hotelu.

Restaurace

Ve stylové restauraci jsou podávány snídaně formou bufetu, obědy i večeře. Vybírat můžete z nabídek pokrmu jak české, tak i mezinárodní kuchyně. V případě přání je možné zajistit i dietní stravování.

Bazén a wellness

V hotelévém bazénu a wellness si užijete wellness pobyt na maximum. Vyhřívaný teplý bazén je navíc osazen masážními tryskami, vířivou lavicí, gejzírem a silným protiproudem. Pro hosty je dále k dispozici vířivá vana až pro 8 osob. Součástí bazénové části jsou finská sauna z cedru a parní lázeň s vonnou esencí, která je střídána i párou slanou. Mezi vybavení patří i bylinková sauna, ve které se můžete vyhřívat jako byste seděli za teplou pecí. Budete  přitom vdechovat vůně vybraných bylinek a kochát se zvláštním půvabem tohoto útulného prostoru. Osprchování tropickým deštěm mezi návštěvou jednotlivých kabinek vás dokonale uvolní. Pro sportovce je připraveno fitness. Hotelové balneo centrum je plně vybavené pro rehabilitaci a rekonvalescenci zejména pohybového aparátu, srdečních a cévních onemocnění. V balneo centru je možnost čerpat perličkové, uhličité, galvanické, vířivé, sedativní i rašelinové koupele. Mezi další procedury patří podvodní masáže, masáže klasické i speciální, slatinné a plynové zábaly, plynové injekce, laser, elektroléčba apod..

Zvolte cenu

od 3 850 Kč do 8 000

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace