Hotel Gymnasion**** Resort Svatá Kateřina, Vysočina

Zpomalte! Odložte notebook, vypněte mobil! Klíče od auta spusťte hluboko na dno tašky! Zastavte se! Jste ve Svaté Kateřině, v krajině, kde harmonie našla své jméno.

Žádná auta, ticho a klid, jenom šumění stromů vlnících se ve větru. Zapomeňte na všední starosti, odpočiňte si! Zdravé jídlo, čistý vzduch a hodně pohybu vám ubere na váze, zvýší energii a přidá radost do života.

Resort Svatá Kateřina disponuje 79 dvoulůžkovými pokoji ve 3 objektech, Hotelu Svatá Kateřina, v hotelu Garnison a hotelu Gymnasion.

Ubytování hotel Gymnasion

Ubytování v pokojích Shiraz a Shiraz Superior. Dvoulůžkové nebo třílůžkové pokoje jsou umístěny v 1. patře hotelu Gymnasion, který je vzdálen asi 150 m od hotelu Sv. Kateřina. Je zařízen moderním vkusným nábytkem a velkými pohodlnými postelemi, které lze objednat ve variantě spojené (manželská postel) nebo ve variantě od sebe (tak dobře se ještě neznáme). Koupelna s WC je vybavena umyvadlem, sprchovým koutem a fénem. Samozřejmostí jsou župany a froté trepky.

Hotel Gymnasion má tělocvičnu, ve které získáte štíhlost antilopy, pružnost gazely, rychlost impaly. A hle, Vaše silueta má úžasné linie. Dietologická laboratoř INBODY 720 je umístěna v přízemí.

Tělocvičny:
Impala, Gazela, Linie, Silueta, Antilopa

Masážní kabiny:
Sparta, Athény, Mykény, Trója

Kadeřnictví Dalila:
Výhradně využívající produkty luxusní francouzské značky REDKEN - L'Oreal. Součástí kadeřnictví je manikúra.

Kosmetika Berenike:
Výhradně používající luxusní výrobky francouzské značky Thalgo.

Zvolte cenu

od 4 190 Kč do 6 680

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace