Hotel Equitana Resort***, Březnice

nabízí nejen standardní služby Spa Centra, pasivní relaxaci, ale i aktivní odpočinek. Jízdu na koni, vycházky do okolní přírody v každé roční době, jízdu na kole a vůbec celkový pohyb v přírodě, která vám dodá energii a zbaví vás stresu. Jde jen o to přírodu vnímat a snažit se jí pochopit.


Ubytování Hotel Equitana Resort

Equitana Hotel Resort Vám nabízí komfortní a velmi příjemné hotelového pokoje. Můžete si vybrat z několika typů 51 pokojů a apartmánů, které jsou v kategorii 3* a 4* s celkovou kapacitou 132 lůžek. Vstup na pokoje je umožněn přes elektronickou čipovou kartu, zajišťující naprostou bezpečnost hostů a jejich věcí v pokoji. Všechny pokoje mají standardně sociální zařízení, satelitní TV, připojení na vysokorychlostní internet a telefon s přímou volbou. Apartmá jsou navíc vybavena audio sestavou a trezorem.


Stravování

Centrální restaurace - 100 míst, bar, bowling, rožeň, oddělený salonek, terasa. Zimní zahrada - 50 míst, klubové sezení, krb, otevřený gril, terasa. Grilování na terase nebo v zimní zahradě. Rauty, recepce, party. Cateringové služby v celém areálu i mimo něj. Svatební hostiny. Degustace vín, prezentace kubánských doutníků.


Wellness

Hotel Equitana Resort má harmonicky řešený prostor SPA centra, který navozuje pocit volnosti a relaxace. Spa Centrum nabízí bazén, parní lázeň, finskou saunu, infra kabinu, jakuzzi vanu, Kneippův chodník, solární louku, společnou i privátní odpočívárnu, různé druhy masáží, kosmetiku, péči o nohy a ruce a další možnosti relaxace. 


Jízdárna

Jednou z nejvýznamnějších činností resortu je sportovní jízdárna Jezdecké společnosti EQUITANA s komplexním vybavením a zázemím. V jízdárně se pořádají i takové soutěže jakou je Mistrovství ČR v parkurovém skákání, dokáže však nabídnout služby v oblasti jezdeckého sportu a výcviku i méně pokročilým jezdcům či úplným začátečníkům nebo dětem.
Veškeré služby jsou dojednávány na míru dle zadání. Váš trénink bude přizpůsobem Vašim schopnostem a zájmu. Naučíte se zde o koně starat, mít je rádi a chápat je.

Zvolte cenu

od 2 870 Kč do 4 630

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace