Hotel Dvořák ****, Tábor

se nachází v uzavřeném areálu v centru jihočeského města Tábor, vyznačujícího se bohatou historií spojenou s husitstvím. Hotel je zasazen do prostor bývalého pivovaru, jež prošel nedávnou rekonstrukcí a spolu s přilehlým hradem Kotnov a Bechyňskou bránou jsou od roku 1992 zapsány na seznamu Národních kulturních památek.
Výhodná poloha hotelu - pouze 90 km od Prahy a 150 km od Brna.

Hotel Dvořák Tábor

Hotel Dvořák Tábor se vyznačuje nadstandardní kvalitou všech služeb, přátelskou atmosférou a osobním přístupem k hostům.

Ubytování v 72 luxusních prostorných pokojích, vybavených TV se satelitním příjmem, telefonem s příjmou volbou, trezorem, minibarem, pevným připojením k internetu, koupelnami s WC, vanou a fénem. Snídaně jsou podávány formou teplého a studeného buffetu.

RESTAURANT LA CAVE - nejlepší restaurant v Jižních čechách s obsáhlou vinotékou, kde můžete ochutnat přímo zážitkovou gastronomii pod vedením šéfkuchaře Ondřeje Dvořáka, držitele mnoha gastronomických ocenění.

WELLNESS - na více než 600m2 originální pivní lázně BBB, Kleopatřina mléčná koupel, masáže, kosmetika, kadeřnictví -je to jediný hotel v Táboře, který disponuje pravým wellness centrem. 

Zvolte cenu

od 2 333 Kč do 3 150

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace