Hotel Duo***, Horní Bečva

se nachází v chráněné krajinné oblasti Beskydy v obci Horní Bečva nedaleko centra obce, které je vzdálené cca 3 km (asi 30 minut klidné chůze). Jedinečný výhled do údolí řeky Bečvy a na přehradu v kombinaci s výhledem na horský hřeben Pusteven a Radhoště činí z hotelu unikátní místo pro prožití vašeho pobytu.

Ubytování Hotel Duo

Hotel Duo je situován do dvou samostatných budov Duo I a Duo II s celkovou kapacitou 150 lůžek. Budovy jsou od sebe vzdáleny cca 50 metrů. Celý hotel je nekuřácký, cyklisté i domácí mazlíčci jsou vítáni.

Budova Duo I - LUX

Nově moderně zrekonstruovaný dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou a toaletou, doplněnou o fén, nové ručníky a osušky. Pokoj je vybaven novým moderním nábytkem, jehož nemalá část je vyrobena z masívního modřínového dřeva. Dále se v pokoji nachází prostorný pracovní stůl, barevný LCD televizor a křesílko. Na pokoji je Wi-Fi internetové připojení a telefon. Pro lepší spánek jsou zde nové kvalitní zdravotní matrace a lůžkoviny oblečené do nového ložního povlečení. 

V hlavní budově Duo I se dále nachází: recepce, restaurace, bar, vnitřní vyhřívaný bazén, wellness centrum, jednací místnost a konferenční sál.

Budova Duo II - RETRO

Budova Duo II - retro se skládá ze 14 dvoulůžkových pokojů, 3 čtyřlůžkové pokoje a 2 pokoje až se šesti lůžky. Na některé z nich lze umístit přistýlku. Všechny pokoje a apartmány jsou kategorie RETRO. Pokoj retro - částečně zrekonstruovaný pokoj Vás přivítá v nových barvách. Pokoj je vybaven nábytkem, barevným televizorem a nově se můžete na těchto pokojích připojit na internet Wi-Fi. Také zde jsou nové matrace pro lepší spánek. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a toaletu.

V budově Duo II je klubovna s krbem.                                                                                                                                

Stravování

Snídaně jsou podávány bufetovým způsobem, obědy a večeře jsou podávány formou rautu (výběr studené a teplé kuchyně).

Wellness                                                     

Pozitivní energií nabité prostory přinášejí návštěvníkům pohlazení všech smyslů a díky širokému výběru léčebných a kosmetických procedur uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Zajímavostí je unikátní dispoziční a funkční řešení dvou saun (solné a variabilní, ochlazovacího bazénku a horské sprchy s mystickou odpočívárnou), vlastní medical wellness s recepcí zaměřenou na přání návštěvníka, smíšená šatna se samostatnými převlékacími boxy, komplexní bezbariérové řešení, umístění sprch a toalet v mokré části bazénu, a také použití nejmodernějších technologií osvětlení, vzduchotechniky a ozvučení, které umocňují zážitek z pobytu. Dále host může využít bazén s masážním chrličem, Kneippův masážní chodník, rhassoul - parní a peelingovou kabinu, solnou sauna - haloterapie, bio saunu, skotskou ochlazovací sprchu, hydromasážní vany a mnoho dalšího.

Zvolte cenu

od 0 Kč do 0

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace