Do lázní se státním příspěvkem 4.000 Kč

Milí přátelé lázeňských pobytů,

 

rádi byste letos konečně vyrazili za odpočinkem do lázní a přitom výrazně ušetřili? Využijte mimořádnou nabídku státního příspěvku ve výši 4.000 Kč / osoba na některý z lázeňských pobytů z aktuální nabídky Pobytů se státním příspěvkem. Doporučujeme Vám nenechávat rezervaci na poslední chvíli, některé z prázdninových či podzimních termínů se již začínají pomalu, ale jistě plnit. Státní příspěvek lze využít kdykoliv do konce roku 2021.

Užít si lázeňský pobyt již od 2.700 Kč s polopenzí a 13 procedurami můžete např. v Karlových Varech, ale podobně výhodné nabídky jsou i pro pobyty ve Františkových Lázních, Mariánských Lázních, Lázních Jeseník, stejně tak Janských Lázních, Lázních Libverda, ale i v Poděbradech či Lázních Bělohrad. Neotálejte a rezervujte poptávané letní a podzimní termíny co nejdříve.

 

V případě, že upřednostňujete krátkodobější pobyty, můžete vybírat z celé nabídky našeho portálu www.milujemewellness.cz. Na jednom místě naleznete více než 170 prověřených hotelů prezentujících přes 1.200 pobytů.

 

Nemáte-li jasnou představu, neváhejte se obrátit na náš tým profesionálů, který Vám rád s výběrem poradí.

 

Tým portálu MilujemeWellness.cz

Zvolte cenu

od 3 690 Kč do 7 550

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace