Bellevue hotel Karlov****, Benešov u Prahy

se nachází v historické části Benešova u Prahy, v těsné blízkosti centra města.

Ubytování Bellevue hotel Karlov

Bellevue hotel Karlov, Member of Asten Hotels nabízí svým hostům 28 luxusních pokojů odlišných aranžmá. Typu TWIN, DOUBLE, KING SIZE BED s TV, DVD, fénem, trezorem, telefonem a minibarem.

K dispozici je i jeden bezbariérový pokoj. K dispozici je pokojový servis, praní a žehlení prádla, sauna, lobby, restaurace a konferenční prostory. 

Jednotlivé pokoje jsou situovány v několika samostatných domcích, propojených podzemní komunikací. Nabízíny jsou i dva pokoje pro ubytování s Vašimi mazlíčky. Hotel je nekuřácký.

V hotelovém wellness centru můžete využít celou řadu masáží, které jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod, které Vám mohou pomoci udržovat  vaše zdraví v dobré kondici. Dále Saunování, které je dobré nejen pro relaxaci, ale hlavně pro zlepšení a udržení dobrého fyzického stavu. A v neposlední řadě vířivá vana.

Díky jedinečné rekonstrukci získal Hotel za rok 2008 ocenění v soutěži Nejlepší z realit - Best of realty. Přijeďte objevit neopakovatelnou atmosféru moderní architektury doplněnou prvotřídními službami schopnými uspokojit i toho nejnáročnějšího hosta.

Zvolte cenu

od 1 800 Kč do 2 100

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace