Wellness pobyty u vody

26. 7. 2021

Zpříjemněte si Váš pobyt koupáním či jinými radovánkami

Plavání? Loďky či šlapadlo?

Patříte do skupiny lidí, kteří si svůj pobyt vždy rádi nějakým způsobem zpestří? Teď v horkých letních měsících není nic lepšího, než si zpříjemnit svůj čas někde ve stínu v blízkosti vody, ať už u rybníku, bazénu či na přehradě, kterých je v České republice nespočet. A proč to rovnou nespojit dohromady? S pobytem u vody jsou také neodmyslitelně spojeny i nejrůznější aktivity, kdy si každý příjde na to své. Aktivnější jedinci se mohou věnovat plavání nebo projížďkám na loďkách či šlapadlech, děti si mohou hrát na dětských hřištích a ti pohodlnější prostě jen relaxují a chytají bronz. Níže jsme si pro Vás připravili nabídku wellness hotelů z naší nabídky, které leží v blízkosti vody.

Wellness hotel Frymburk

Relaxace na břehu českého moře

Na největší přehradní nádrži v zemi, Lipně, které je mimo jiné také známé pod názvem jihočeské moře jsou téměř dokonalé podmínky pro plavání, jachting, ale také pro již výše zmíněné výlety na lodičkách a šlapadlech, na kterých se můžete vydat takřka po celé přehradě. Nachází se zde také čtyřhvězdičkový wellness hotel Frymburk, jedná se o komfortní hotel s více než 143 pokoji, který nabízím svým hostům všechny služby na jednom místě. Čeká na Vás ubytování různých kategorií s výhledem na přehradu, výborná gastronomie v několika hotelových restauracích, bohatě vybavené hotelové wellness centrum a v neposlední řadě venkovní aquacentrum. Třešničkou na dortu je soukromí hotelový přístav s možností zajednání vyhlídkové plavby na plachetnici za přítomnosti kapitána. V případě zájmu lze v areálu hotelu zapůjčit horská kola a vydat se po cyklistických stezkách kolem přehrady. Na své si přijdou i ti nejmenší, pro které je k dispozici dětský koutek společně s venkovním dětským hřištěm.

Wellnes hotel Rakovec

Relaxace v blízkosti brněnské přehrady

Další možností jak si pohodlně užít relaxaci u vody je využít nabídky wellness pobytů brněnského Hotelu Rakovec, který se nachází na velice zajímavém místě, jen pár desítek metrů od brněnské přehrady, která leží na okraji města obklopena zelení. Brněnská přehrada je velice oblíbenou jak u místních, tak i návštěvníků z širokého okolí, nabízí možnosti pro téměř všechny vodní sporty, dostatek stezek pro pěší a cykloturistiku a mnoho jiných aktivit. Sám hotel nabízí pro své hosty vkusně zařízené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností výhledu na přehradu. Pokoje jsou standardně vybaveny a nechybí zde ani možnost připojení k internetu. O stravování se stará hotelová restaurace s prostornou terasou, kde máte na výběř z tradiční i mezinárodní kuchyně s důrazem na lokální suroviny. Součástí pobytových balíčku je volný vstup do hotelového wellness centra a také volný vstup do venkovního bazénu se slanou vodou. Po náročném dni si můžete užít uvolněné chvíle při bowlingu, který naleznete v prostorách hotelu.

Luhačovická přehradu u hotelu Adamantino

Luhačovice, to není jen kolonáda s termálními prameny

Dokonce i největší moravské lázně, jimiž jsou Luhačovice se mohou pyšnit svou přehradní nádrží, která se nacházi cca 2 km od centra lázní v obci zvané Pozlovice a je s Luhačovicemi propojena tzv. Jurkovičovou álejí. Přehrada je zasazena do krásné přírody okolní chráněné oblasti Bílé Karpaty, která je ideálním místem pro nejrůznější sportovní aktivity nebo čístě jen pro poklidné procházky po okolí přehrady. Nejvhodnější ubytování v blízkosti je Hotel Adamantino, kam můžete vyrazit například na relaxační pobyt. Jedná se o komfortní hotel pro všechny typy hostů, jež nabízí ubytování ve standardních pokojích s balkóny. Při pobytu jsou snídaně podávány formou bufetu a večeře servírované, součástí balíčku jsou relaxační procedury a neomezený vstup do hotelového bazénu. Rovněž můžete využít hotelové wellness centrum společně s venkovními sportovišti.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace