Hotel Galatea ****

16. 12. 2021

Luxusní hotel na dosah Prahy

Oáza klidu u Mladé Boleslavi

Hotel Galatea je ideálním místem pro víkendové a wellness pobyty. Nachází se na výborně dostupném místě v Mladé Boleslavi, necelých 30 minut jízdy z Prahy. Zasazen je do ničím nerušeného místa plného zeleně na okraji města s krásným výhledem na Boleslav. Hotel nabízí kromě oblíbených celoročních pobytů jako je Exkluzivní relaxace i pravidelné tématické pobyty, gastronomické a kulturní akce. Nespornou výhodou je komorní velikost hotelu, kdy maximální možná kapacita je 50 ubytovaných hostů, což je dobrý předpoklad pro ničím nerušený odpočinek.

Moderní luxusní pokoje v hotelu Galatea

Moderní pokoje s maximálním komfortem

Jako jeden z mála je celý hotel Galatea, včetně hotelových pokojů a i přilehlého areálu, plně bezbarierový. Ubytování je poskytováno ve 22 dvoulůžkových pokojích a 2 apartmánech. Luxusní vybavení moderních pokojů je totožné pro všechny. Standardem jsou prostorné manželské postele 200 x 200 cm, antialergické přikrývky a polštáře, televize se satelitním přijímačem, trezor, fén, minibar, nespresso set na kávu a rychlý bezdrátový internet. Některé pokoje disponují balkonem s výhledem do zahrady a na město. Večer si můžete pokoj zcela zatemnit a užít si ničím nerušenou noc.V recepci lze zapůjčit župan a využít služeb prádelny.

Privátní wellness v hotelu Galatea

Privátní wellness centrum se saunou a balneem přímo v hotelu

Naplno zrelaxovat můžete ve wellness centru s balneem, jehož součástí je i sauna z finských smrků a moderní whirlpool. Dále je pro Vás k dispozici uklidňující relaxační místnost s kouzelným výhledem do zahrady, cvičebny a kosmetická místnost. V pobytových balíčcích jsou zpravidla již obsaženy masáže, vstup do sauny a whirpool, nicméně lze předem přiobjednat některou z nabízených procedur. Vybírat je možné např. z klasické masáže, indické či havajské masáže. U dám jsou populární balíčky kosmetických ošetření, galvanické lázně, které podporují omlazení pleti a wellness rituály. Objednat lze i výživové poradenství, manuální lymfodrenáž, koučink osobního rozvoje či měření karotenoidů v kůži biofotonickým skenerem.

Galerie vín Po Skleničce

Zážitková gastronomie a galerie vín Po Skleničce

Na hotelu Galatea jsou si vědomi, že dobré jídlo je základ a proto se snaží o poctivou gastronomii s profesionálním servisem. Sezónní menu je vytvářeno s ohledem na roční období, vaří se z aktuálně čerstvých surovin a nezřídka jsou v nabídce degustační menu. V rámci pobytu jsou vždy podávány snídaně formou bufetu, kde si můžete po ránu pochutnat na vejcích do skla, párcích, Ham&Eggs, domácích jogurtech, čerstvě upečeném koláči a podobně. Přes den je restaurace otevřena jak na kávu se zákuskem, tak na oběd. K večeři je podávána dvouchodová večeře. To vše v krásných prostorech, kdy přes teplé dny je možné posedět na terase a najíst se v prostředí zeleně a šumění fontány. Stále ještě novinkou je galerie Vín po Skleničce, která byla otevřena začátkem roku 2016. Pro znalce vín, ale i laiky, je připravenou 72 druhů vín od 18 moravských vinařů. Pro hosty je otevřena denně od úterý do soboty ve večerních hodinách.

Dokonalost po všech stránkách

Ať už si plánujete víkendový wellness pobyt, nebo máte v hledáčku pobyt spojený s degustací vín, budete vždy s volbou spokojeni a věříme, že se do hotelu Galatea rádi vrátíte i příště.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace