Hotel Adam ve Špindlerově Mlýně

12. 6. 2020

Výhledy, které si zamilujete

Relaxace na horách

V jednom z nejnavštěvovanějších horských střediscích z celých Krkonoš se nachází Hotel Adam. Pokud jste hádali Špindlerův Mlýn, tak jste se trefili do černého. Hotel, který nalezneme ve známé lokalitě Špindlerova Mlýna, zvané Svatý Petr, je ideální volbou jak pro víkendové romantické pobyty, tak wellness pobyty. Jedná se o moderní čtyřhvězdičkový hotel, který nalezneme v nadmořské výšce 850 metrů obklopený nádhernou horskou přírodou. Díky své poloze je dokonalým výchozím bodem pro lehkou horskou turistiku a jiné aktivity. Doporučujeme Vám například trek na Sněžku, která je od hotelu vzdálena cca 12 kilometrů. Po náročnějších aktivitách zajisté rádi zavítáte do hotelového wellness centra, kde si můžete dopřát zasloužený odpočinek. Samozřejmostí je parkování přímo u hotelu a dostupnost všech pokojů výtahem. Hotel Vás také rád přivítá s vaším domácím mazlíčkem.

Wellness centrum hotelu

Výhledy na okolní svahy

Ubytování Vás čeká v útulných a moderně vybavených pokojích. Hotel disponuje celkem 50ti pokoji v několika kategoriích. Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přístýlky, čtyřlůžkové pokoje a dále pro náročnější z Vás apartmány a pokoje Deluxe. Za menší příplatek je možné zvolit pokoj s výhledem na okolní hřebeny. Apartmány a pokoje Deluxe poté v konkrétních případech disponují i balkónem. V hotelu Adam se vše točí kolem krásných výhledů a není tomu jinak pokud jde o stravování. Panoramatická hotelová restaurace nabízí moderní gastronomii s důrazem na lokální pokrmy a především výborná moravská vína. A v teplých letních měsících si můžete užívat snídaně na hotelové terase.

Nádherné výhledy do okolí hotelu Adam

Zasloužená relaxace

Ať se vrátíte z procházky, projížďky na kole či v zimních měsících z lyžovačky, pro kterou máte v okolí hotelu dokonalé podmínky, tak můžete navštívit hotelové wellness centrum, do kterého máte v rámci pobytových balíčků volný vstup. Součástí wellness centra je plavecký bazén s protiproudem a možností vstupu na venkovní terasu, který je vyhříván na příjemnou teplotu 28°C. Dále se můžete prohřát v saunovém světě, kde Vám je k dispozici finská, bio sauna a aromatická parní lázeň s odpočívárnou. Nechybí zde ani whirlpool s kneippovým chodníkem či možností využít služeb hotelové masérky.

Bázen s výhledem v hotelu Adam

Ptáte se proč se rozhodnout zrovna pro Hotel Adam?

Útulné ubytování v nádherné lokalitě, výborná gastronomie a bohatě vybavené wellness centrum. V hotelu Adam a ve Špindlerově Mlýně a přilehlém okolí toho je daleko, daleko více. Jsou tu bohaté možnosti pro sportovní aktivity a také dostatek kulturních akcí. Najdete tu bobovou dráhu, aquapark, adventure park a nesmíme zapomenout na nejdelší lanové centrum v Krkonoších, zdejší Monkey park. Ať již tedy toužíte po aktivní dovolené či klidné relaxaci, tak si zde přijdete na své!

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace